14-ий тур УПЛ для орендованих динамівців

Динамо Київ 29 Жовтня, 08:43 877
14-ий тур УПЛ для орендованих динамівців | 19-27
У 14-му турі Прем'єр-ліги відбулася неординарна і дуже сумна подія.

На жаль, у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією на календарний матч у Сімферополі проти місцевої «Таврії», який повинен був відкривати програму туру, не з'явилася команда «Арсенал».

Відповідно, у турі не прийняли участь два орендованих канонірами динамівці, Андрій Богданов та Артем Кравець.

Віталій Буяльський зіграв за «Говерлу» всі 90 хвилин виїзного поєдинку з «Чорноморцем», відзначився попередженням на 54-ій хвилині і взяв безпосередню участь у гольовий атаці своєї команди на 8-ій хвилині. Орендований динамівець взяв ініціативу на себе, обвів кількох захисників і увірвався в штрафний майданчик одеситів. Удар у Віталія не вдався, але м'яч відскочив до Нікулае, який відкрив рахунок.

Однак втримати переможний рахунок підопічні В'ячеслава Грозного не зуміли, ще в першому таймі пропустивши голи від Джеджу і Антонова. Гра завершилася перемогою «моряків » з рахунком 2:1.

Орендований «Дніпру » Денис Бойко, навпаки, став одним з антигероїв домашнього матчу своєї команди проти «Ворскли», що він сам визнав під час флеш- інтерв'ю. Перший тайм залишився за підопічними Хуанде Рамоса, які впевнено вели в рахунку завдяки голам Коноплянки і Дугласа.

На 54-ій хвилині вихованець динамівської Академії Дедечко ударом з-за меж штрафного відіграв один гол. Удар явно не був з розряду тих, які не береуться, але невпевнено в цьому епізоді зіграв Бойко. А на п'ятій компенсованій хвилині «Ворскла» зрівняла рахунок, встановивши остаточний рахунок - 2:2. Неузгодженість Бойко і Мазуха призвела до автоголу останнього. Зазначимо, що в інших епізодах Денис зіграв надійно, кілька разів виручивши команду.