​Флеш-коментар Василя Сачка

Динамо Київ 4 Жовтня, 22:20 922
​Флеш-коментар Василя Сачка
Головний тренер «Ворскли» прокоментував поразку у грі з київським «Динамо».

- Могли і забити, і ще пропустити – це футбол. Ми підійшли до цієї гри з кадровими проблемами. Якщо для київського «Динамо» 1-2 гравці – це не проблема, є ким замінити, то у нас навіть пів гравця – це велика проблема. В нас були травмовані та дискваліфіковані футболісти. Ми підійшли, чи нас так підвели, але кому це зараз цікаво – ми самі в цьому винні. По грі хочеться сказати, що «Динамо» провело свою кращу гру. В них все виходило, ми намагалися протистояти та діяти компактно та, звісно, грати на контратаках. Перші хвилини нам це вдавалося, але індивідуальна майстерність гравців київського «Динамо» на сьогодні вища. «Динамо» заслужено перемогло, я вітаю їх з перемогою.

- Клас вирішальну роль зіграв?

- Клас, звісно. Але окрім класу в нас є і проблеми, з якими ми зіштовхнулися. Я в цілому кажу, що сьогодні клас футболістів «Динамо» вищий за гравців «Ворскли». Налаштовувалися, багато глядачів прийшло підтримати команду, але не вийшло, що ж поробиш.

- Кадрова ситуація змусила переміщати Даллку на правий фланг. Не жалкуєте, що не залишили його в центрі?

- Ви зрозумійте, в нас чотири гравці сьогодні сиділи з дублю. Вони вчора грали за дубль, сьогодні сиділи на заміні. Дебютував воротар - це була вимушена заміна. Якийсь рок з воротарями. Ткаченко тільки проявив себе, і отримав пошкодження. Зараз мене непокоїть не те, що ми програли, а здоров’я футболістів. Добре, що зараз пауза, будемо відновлюватись та готуватись до наступних ігор.

- У Ткаченка серйозна травма?

- Ми з вами не лікарі і нам важко судити, наскільки ця травма серйозна. Лікар команди зробить знімки, обстежить, потім можна робити висновки. Мені справді жаль цього хлопця. Окрім футбольних в нього хороші людські якості. Він дуже хотів зіграти проти «Динамо», ось так вийшло… Нічого, ми його підтримаємо, головне, щоб він відновився та повернувся в стрій, - сказав Сачко в ефірі програми «Великий футбол».