Олександр Севідов: «Всередині - порожнеча, яку хтось заповнює пивом, хтось - горілкою»

Футбол України 5 Жовтня, 11:55 1017
Олександр Севідов: «Всередині - порожнеча, яку хтось заповнює пивом, хтось - горілкою»
Головний тренер харківського «Металіста» розповів програмі «ПроФутбол» про те, як йдуть справи в клубі.

«Людям треба годувати свої сім'ї. Футболісти і тренери - це ті люди, які вже давно у футболі та якийсь запас завжди мають. А ті хлопці, які отримують мізерні зарплати, то за них, звичайно, прикро. Шкода, що йдуть професіонали, які багато років відпрацювали в клубі. Чекаємо. Сподіваємося. Що нам залишається? Будемо чекати до зими, якщо не увірветься терпець і у власника клубу. Не можу на даний момент сказати, що ми в силах щось змінити.

Я спілкувався з багатьма президентами клубів за родом своєї діяльності. Хтось любить футбол більше, хтось менше. Якби всі любили так футбол, як його люблять Ахметов, Коломойський і Суркіси, то сильних клубів було б побільше. Я можу сказати, що проблеми є не тільки у нас, але їх досить багато. За моєю інформацією, то такого не було навіть у «Говерлі». Коли просто взагалі нічого. Мені люди не вірять, що взагалі нічого, коли я говорю. Мені не дуже приємно говорити про це, коли люди, які не відрізняються особливим інтелектом, зазвичай говорять, що я знав, куди йду. Так, я знав, куди йду, але мені не за себе прикро. Мені прикро за футболістів, яких я запросив, яких я вмовив залишитися. Це Прийомов, Довгий. Я говорив Льоші, щоб він залишився, що тут все налагодиться. І як мені тепер дивитися цим футболістам в очі? Ті футболісти, яких ми запросили, за чотири місяці взагалі нічого не бачили.

Якщо брати до уваги ігри, які ми провели на старті чемпіонату... У цих іграх у хлопців ще була надія, що в «Металісті» все буде добре. У тих іграх ми створювали, розкривали зони, використовували швидкість, заробляли штрафні, заробляли пенальті, зараз цього немає. Із тією порожнечею, яка зараз всередині, дуже складно. Хтось заповнює цю порожнечу пивом, хтось горілкою, хтось ще чимось. Футболістам-професіоналам в цьому плані набагато складніше. Я не хочу говорити про внутрішні проблеми клубу, але скажу, що ці проблеми нам дуже заважають показувати футбол», - наводить слова Севідова Footboom.