Унаї Мельгоса: «До перерви ми грали як хотіли, а після неї не змогли адаптуватися до змін»

Динамо Київ 5 Жовтня, 12:15 500
Унаї Мельгоса: «До перерви ми грали як хотіли, а після неї не змогли адаптуватися до змін»
Наставник U-19 Унаї Мельгоса підбив підсумок грі своєї команди проти «Волині» (4:1) і розповів, що у його підопічних виходило, а що - ні.

- Ми непогано почали матч, дисципліновано, був порядок в тактичному плані, плюс, хлопці діяли креативно. Але час минав, і поступово наша команда стала переміщатися безладно, особливо в другому таймі. Гравці не читали ситуацію на полі, не могли її інтерпретувати, як слід, не розуміли, що від них вимагається. Потрібно було менше тікати, більше грати в середині, компактно, намагатися знаходити більшість. Коли це не виходило, нас починали пресингувати, нашого вінгера і нападника. Я просив грати компактніше, щоб не ламалася структура гри. Але у нас є футболісти, які докладають величезних зусиль, щоб бігти вперед, хоча, можливо, це і не потрібно в цей момент, а повертатися назад їм уже важко.

- «Волинь» діяла найбільш активно на початку другого тайму?

- Так, є величезна різниця між першою і другою половиною гри. До перерви ми грали як хотіли, а після неї не змогли адаптуватися до змін, які відбулися: лучани почали пресингувати досить високо, звузилися відстані, почали швидше забігати. А нам потрібно було знайти спосіб до цього адаптуватися, поміняти хоч трохи нашу гру, структуру, щоб вони не могли втілювати в життя те, що вони хотіли. Таке було наше завдання, але ми не змогли цього зробити.

- Після пошкодження кілька матчів пропустив Артем Ярмоленко. Як оціните його вихід на заміну у другому таймі?

- Не хотів би говорити про гравців персонально. У нього, як і у інших, йде процес навчання. Так, Артем пропустив якийсь час, він потихеньку повертається в динаміку групи. Якщо у нього якісь помилки й були, то це також процес навчання.

- Дмитро Бабан зіграв на невластивій для себе позиції лівого захисника після того, як Дубінчак не зміг продовжити гру...

- Ми передбачали, що Дімі, можливо, доведеться вийти на заміну. Мені здається, Бабан може адаптуватися до змін, до гри на іншому фланзі. Це гравець дуже працьовитий і розуміючий.