Євген Селезньов: «Такі коментарі, які дає Леоненко, не можна давати»

Футбол України 5 Жовтня, 16:10 2546
Євген Селезньов: «Такі коментарі, які дає Леоненко, не можна давати»
Нападник дніпропетровського «Дніпра» - про Віктора Леоненка.
- Є такий хлопець – Вітя Леоненко, який говорить, що я забиваю погані голи, а він забивав красені. Ну я ж не винен, що я не грав проти «Темпа» Шепетівка, «Скали» Стрий, у мене не було тих команд, яким він забивав. Ну так вийшло. Я розумію, що він великий футболіст і ховав такі клуби. Без образ від цих команд, але я на них не потрапив. А він – легенда! Стежить, стежить, всіх із засідки вистежує.

А це найлегше: сидіти перед телевізором і розповідати, як я колись грав, а всі інші... Мені здається, що коли я закінчу, ні на одного футболіста не скажу, що він слабкий. Це неетично і некрасиво, бо буває, що гра просто не йде. Якщо ти професіонал, то кажи по грі, по факту. Я читав його інтерв'ю. Це інтерв'ю — «Зевс спустився з небес».

Був матч пам'яті Закарлюки. Всі були щасливі один одного бачити, хоч і привід був поганий. Всі віталися, і тільки один «король» розвалився на дивані. Ти встань, привітайся з людьми, поговори, поспілкуйся, вийди на поле, якщо футболка налізе! Це просто по-людськи буде. Залишатися людиною потрібно в першу чергу. Я вже просто не витримав, сказав: «Вітя, скільки ти забив?» Тому що мені неприємно було його ставлення до людей.

Я поважаю Блохіна, Безсонова, знаю історію українського футболу. І не переварюю, коли хтось веде себе зухвало, хоча не має на це жодного права. Я ж його жодного разу не образив. Можу просто пожартувати. Але такі коментарі, які він дає, не можна давати, — розповів Євген в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».