​Руслан Маліновський: «При хорошому розкладі можемо вийти напрямки»

Збірна України 5 Жовтня, 21:45 624
​Руслан Маліновський: «При хорошому розкладі можемо вийти напрямки»
Гравець луганської «Зорі» та збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями від майбутніх ігор.

- Для «Зорі» велике досягнення, що стільки футболістів викликали в національну збірну. Приємно не тільки футболістам, але й тренерам, і керівництву, добре для прагнення молодих хлопців. Це досягнення всієї команди, бо хороші результати, тому стільки людей викликали. Дебютний виклик Каменюки? Він останній рік провів на дуже стабільному хорошому рівні. Вів за собою команду, як справжній капітан, тому тут нема чому дивуватися.

- Як налаштовуєтесь на майбутніх суперників?

- Зараз тренер вкаже, як грати з македонцями, потім з іспанцями. Будемо готуватися. Треба виграти гру з Македонією, а потім з позитивним результатом готуватися до Іспанії. При хорошому розкладі можемо напрямки вийти на чемпіонат Європи.

- Втрата Іньєсти та Кости на користь Україні?

- В Іспанії всі футболісти кваліфіковані. Звісно, Іньєста один з топ-футболістів світу, Коста також. Але в Іспанії є ким замінити один одного.

- Можна сказати, що гра з Македонією стане «мінімоделлю» гри з Іспанією?

- Це будуть різні ігри, бо це різні команди. Спочатку треба готуватися до Македонії, а потім до Іспанії. Поступово все повинно відбуватися.

Завдання для всіх одне – всі хочуть вийти та виграти обидві гри.

- Як оціните шанси на вихід збірної напрямки?

- Зараз це рахувати... гра покаже, будемо готуватися. Передбачити щось важко, але я не люблю заздалегідь загадувати. Треба добре підготуватися на ці ігри і робити результат.