Мілевський в очікуванні «сотні»

Світовий футбол 6 Жовтня, 10:51 1249
Мілевський в очікуванні «сотні»
Український нападник забив 99 голів у своїй професійній кар'єрі.

Колишньому гравцеві київського «Динамо» потрібно один раз точно вразити ворота для досягнення позначки в 100 голів на вищому рівні.

Ми вже повідомляли, що екс-нападник київського «Динамо» і «Хайдука» Артем Мілевський продовжить кар'єру в команді свого колишнього одноклубника по київському «Динамо» Горана Сабліча в «Спліті», з яким Мілевський уклав півторарічний контракт.

Не менш важлива деталь, а точніше, гольова «заборгованість» залишилася у Артема перед любителями футбольної статистики та вболівальниками, які ось вже майже два роки очікують сотого голу від Мілевського. На даний момент йому залишилося лише одним влучним ударом по воротах вирішити питання сотого гола в кар'єрі на вищому рівні і увійти в престижний бомбардирський Клуб імені Олега Блохіна.

Нагадуємо читачам гольову статистику Мілевського:

ЧУ

КУ

ЕК

ЗБ

ЗЧ

ЗК

ВСЬОГО

57

14

16

8

3

1

99

Умовні скорочення: ЧУ - чемпіонат України; КУ - Кубок і Суперкубок України; ЕК - єврокубки (також враховуються та ін. турніри під егідою офіційних континентальних футбольних асоціацій); ЗБ - збірна України; ЗЧ - зарубіжні чемпіонати; ЗК - зарубіжні Кубки

.