«Металург» - потенційним покупцям: «Досить заробляти бонуси під час виборчої кампанії»

Футбол України 6 Жовтня, 20:41 447
«Металург» - потенційним покупцям: «Досить заробляти бонуси під час виборчої кампанії»
Як повідомлялося раніше, 8 вересня 2015-го керівництво ПФК «Металург», в силу об'єктивних причин, зробило офіційну заяву про припинення фінансування клубу з 1 жовтня 2015 року.

Враховуючи такі обставини, з цього моменту адміністрація клубу зайняла чітку відкриту позицію діалогу з усіма, хто хоче і може врятувати клуб.

Ми звертаємося до небайдужих запорожців, справжнім патріотам свого міста: давайте перестанемо бити себе в груди і кричати про єдиномоментне рішення. На жаль, крім відвертих спроб спекулювання на імені футбольного клубу і заробляння бонусів під час виборчої кампанії, адміністрація клубу так і не побачила жодних конструктивних пропозицій щодо вирішення питання фінансування.

Ми, як і раніше, чекаємо письмових пропозицій, які чітко сформулюють ім'я суб'єкта, готового взяти на себе всі фінансові витрати, пов'язані з утриманням команд «Металурга» (головна, U-21, U-19) та ДЮСШ «Металург», виїзних і домашніх матчів команд, оренду стадіону «Славутич-Арена», податки і зарплати, комунальні та інші витрати.

Ще раз звертаємося до всіх, кому небайдужа доля футбольного клубу, і пропонуємо взяти під своє керівництво ПФК «Металург-Запоріжжя» на будь-яких умовах.

ТОВ «ПФК« Металург-Запоріжжя»

fcmetalurg.com