Кварцяний: Команду треба підтримувати і у важку хвилину, а не тільки у період слави

Футбол України 29 Жовтня, 10:29 505
Кварцяний: Команду треба підтримувати і у важку хвилину, а не тільки у період слави
Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний висловився щодо результату матчу його підопічних з ФК "Севастополь", який, нагадаємо, лучани програли з рахунком 2:1, а також про наступні поєдинки у Луцьку проти "Шахтаря" та "Динамо".

"Футбол – це спорт, гра… Вона непередбачувана. Я був дуже розчарований, бо мені просто в голові не вкладалося, як ми не виграли цей поєдинок. Ще ніколи в моєму тренерському житті стільки гольових ситуацій команда не реалізувала на виїзді. Зараз нас критикують дуже сильно - і за цей матч, і за попередній програний поєдинок "Говерлі.

Важко дорікнути у бажанні команді, тим більше, що ви бачили – якщо раніше ми дуже важко створювали моменти, то в Севастополі їх було більш, ніж досить. Справа за реалізацією. Настільки ми захопилися тим, щоб забити, що наразилися на гол у власні ворота. Необов`язковий гол. Вийшло так, що українські гравці наробили помилок в захисті і пропустили, а легіонери з атакуючої ланки не допомогли партнерам, не підстрахували їх і не забили з чудових позицій

Поєдинки з "Шахтарем" і "Динамо" будуть дуже складні. Враховуючи, що ми граємо вдома, матчі двічі важливі. Не хочеться розчаровувати вболівальників, а самі гравці хочуть відчувати підтримку своїх прихильників. У нас на заході України не так багато клубів залишилося, які грають у Прем'єр-лізі. Навіть якщо команда займає не дуже високе місце, її варто підтримати і у важку хвилину, а не тільки у період слави та перемог", - сказав Кварцяний.