Іван Шіц: «Керівництво «Говерли» зробить все можливе, щоб заборона на реєстрацію не вступила в силу»

Футбол України 7 Жовтня, 17:57 301
Іван Шіц: «Керівництво «Говерли» зробить все можливе, щоб заборона на реєстрацію не вступила в силу»
Генеральний директор «Говерли» прокоментував рішення Палати з вирішення спорів ФІФА у справі розірвання контракту з румунським нападником Маріусом Нікулае.

- Іване Тіборовичу, звістка про заборону на проведення трансферів вас здивувала чи на щось подібне ви очікували?

- Давайте я не буду відповідати на таке питання. Із вчорашнього дня наші юристи працюють над цієї справою. Керівництво клубу зробить все можливе, щоб ця процедура не вступила в силу. У нас є термін на подання апеляції. Поки коментарі зайві. Я розумію, що журналісти люблять сенсації, але не варто їх роздувати.

- А який термін дається на апеляцію?

- Термін достатній. Двадцять днів.

- А що значить «розірваний контракт без поважної причини». Роз’ясніть, будь-ласка?

- У ЗМІ прозвучала неточна інформація, некоректний переклад. У нас є претензія лише по Нікулае. І взагалі, там не стільки винен не клуб, скільки винні клубу, бо був розірваний контракт. Нікулае не з’явився до розташування команди після зборів. А по Кочишу – лише коментар ФІФА, не більше. Це зовсім різні речі. Через декілька днів буде більше конкретики.

- Так, чи дійсно лежать ще справи у ФІФА Кочиша, Іканде, Ле Таллека?

- Це просто непорозуміння. По них рішення немає. Це просто коментар. За коментування не судять. У нашій державі навіть інколи за вбивства не судять. Говорять все, що хочуть. На жаль, журналісти тільки нагнітають, наче працюють на чиїсь інтереси. Не треба вішати на нас відповідальність за всі коментарі, які йдуть. Навпаки, в такий скрутний час треба об’єднуватися і рятувати наш футбол, а не хоронити його. Як і інші види спорту – волейбол, гандбол, баскетбол. Немає ніде змагань. Всі виживають. У вищих лігах майже немає команд. Треба повернутися до 70-80-х років, коли був справді сильний чемпіонат та конкуренція, і тоді ми можемо про щось говорити. Але, на жаль, немає державної програми розвитку спорту.

Валерій Пригорницький