Платіні звинуватив ФІФА у псуванні своєї репутації

Світовий футбол 8 Жовтня, 17:06 373
Платіні звинуватив ФІФА у псуванні своєї репутації
Президент УЄФА Мішель Платіні виступив із заявою щодо свого відсторонення від займаної посади.

«Учора ввечері стало відомо, що слідча палата Комітету ФІФА з етики має намір рекомендувати арбітражній палаті усунути мене на 90 днів.

Цілком очевидно, що справа надзвичайно серйозна - тим більше що інформація, судячи з усього, виходить з офіційного джерела ФІФА, незважаючи на те що Комітет з етики, який повинен діяти повністю незалежно, це рішення ще не прийняв.

Даний навмисний витік, підступний по суті і неприйнятний за формою, є не чим іншим, як спробою зашкодити моїй репутації.

В останні тижні я підкреслював свою готовність до всілякої співпраці з органами, які ведуть різні розслідування відповідно до найсуворіших процесуальних норм. ФІФА ж цими нормами явно знехтувала.

Я завжди поводив і висловлював себе чесно, сміливо і щиро, оскільки бачу в цьому свій моральний обов'язок. Якщо інформація про наміри слідчої палати Комітету ФІФА з етики відповідає дійсності, я ні перед чим не зупинюся, поки не з'ясується істина. Ніхто не повинен сумніватися в моїй рішучості в даному питанні.

У той же час неупереджені, незалежні й об'єктивні юридичні інстанції повинні пролити світло на події, які призвели до даних розслідувань Комітету ФІФА з етики.

Сьогодні вранці я подав листи підтримки, необхідні для висунення кандидатури на посаду президента ФІФА. Як я роблю з 2007 року, я виконаю свої зобов'язання після консультації з 54 національними асоціаціями, представників яких попрошу незабаром зібратися в Ньоні. Я також зустрінуся з іншими конфедераціями та національними асоціаціями, що входять до складу ФІФА, в атмосфері відкритості, яка завжди відрізняла мої дії.

Упевнений, що ми подолаємо ці труднощі завдяки повній прозорості та згуртованості, які завжди надавали футболу таку силу», - йдеться у заяві Платіні, опублікованій на офіційному сайті УЄФА.