Сергій Ковалець: «Все виконали, але не забили»

Збірна України 8 Жовтня, 22:52 759
Сергій Ковалець: «Все виконали, але не забили»
Після матчу 2-го туру відбіркового етапу Євро-2017 проти Ісландії своїми враженнями про гру поділився наставник української «молодіжки» Сергій Ковалець.
- Хороший матч провела Україна, виконала все, що хотіли тренери, от тільки не забили м'яч. Все склалося добре в плані командної гри, в плані настрою. Я думаю, якщо будемо і далі грати з таким настроєм, то все буде добре. Нам потрібно ще раз переглянути гру, проаналізувати і зробити висновки з наших помилок.
Сьогодні була відмінна підтримка в Черкасах. Це всі гравці відзначили. Особливо приємно було спостерігати за емоціями Бущана і Юрченка, які давно не грали. Ми не змогли забити, подарувати уболівальникам свято, але сама атмосфера на матчі була чудова. Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими, і ми повинні подолати і це.
У нас попереду ще 8 матчів і ми спробуємо надолужити згаяне. Ми залишаємося в Черкасах, 9-го у нас відновлення, 10-го граємо з другою командою черкаського «Дніпра», 11-го їдемо до Києва і звідти - до Франції.
Я згоден, що в кінцівці матчу хлопці трохи поспішали забити. Хотіли одним пасом вивести один в один гравця. Але це зрозуміло - хотіли забити. Гра того вимагала, але не все вийшло.
У нас великий список гравців. Багато отримують шанс грати в УПЛ. І той склад, який є зараз - оптимальний. З приводу замін... Завжди важко увійти в гру, коли потрібно відіграватися. Футболісти переживали. Вони намагалися зрівняти рахунок, але це футбол, - наводить слова Ковальця «sport.ua».