Вадим Скічко: «Перемоги в Македонії не даються дуже легко»

Збірна України 8 Жовтня, 23:49 786
Вадим Скічко: «Перемоги в Македонії не даються дуже легко»
Журналіст телеканалу «2+2» Вадим Скічко поділився прогнозом на матч кваліфікації на Євро-2016, в якому зустрінуться збірні Македонії та України.
- У логіці є таке поняття, як необхідна та достатня умови. Для збірної України перемога у матчі проти Македонії є необхідною умовою. Команда Фоменка, безумовно, триматиме у голові майбутню зустріч з іспанцями, а тому спробує «малою кров’ю» здолати македонців.
У попередній зустрічі у Львові Україна перемогла 1:0 завдяки голу Сидорчука. Був ще незабитий Ярмоленком пенальті, але я абсолютно впевнений, що наша збірна використовуватиме те ж лекало гри, що й у попередньому матчі з балканською збірною.
Більш того, наші прямі конкуренти – іспанці та словаки – у виїзних матчах з Македонією перемагали 2:0 та 1:0. Перемоги тут не даються дуже легко. Але, будьмо відверті, збірна України у командній грі та на особистісному рівні переважає суперника. Виграти у Скоп’є цілком можливо. Тим більше, що це так необхідно!
Зауважте також «низовий» характер ігор нашої збірної. Лише в обох зустрічах з Люксембургом і одного разу з білорусами нам вдалося пробити «тотал більше 2.5»! Збірна України не буде ризикувати у Скоп’є, не бігтиме вперед великими силами, але спробує найменшими зусиллями здобути найбільшу кількість очок.