Сергій Мізін: «Сьогоднішній матч завершиться перемогою збірної України​»

Збірна України 9 Жовтня, 09:50 466
Сергій Мізін: «Сьогоднішній матч завершиться перемогою збірної України​»
Колишній півзахисник збірної України поділився своїм прогнозом на сьогоднішній матч відбіркового циклу Євро-2016 Македонія - Україна.
- Гадаю, цю зустріч команди почнуть обережно, хоча ініціативу важливо захопити з перших хвилин. Адже назад дороги немає - потрібно перемагати! Упевнений, підопічні Михайла Фоменка докладуть максимум зусиль, щоб домогтися бажаного результату. Македонія - непростий суперник, але три очки Україні потрібні більше.

Добре, що в хорошій формі нині перебуває Євген Селезньов. Думаю, зараз настає той момент, коли нападник «Дніпра» повинен розкритися і в національній команді країни. Взагалі збірна України за період, що минув після попередніх ігор проти Македонії та Іспанії, стала сильнішою, досвідченішою і мудрішою. Вірю, що наших гравців чекає хепі-енд із завоюванням путівки на Євро-2016. Футболісти заслужили це право.

Що ж стосується майбутнього матчу з Македонією, то ризикну припустити, що він завершиться перемогою збірної України з рахунком 1: 0, — цитує Мізіна «КОМАНДА».