Георгій Бущан: «Впевнені у майбутніх перемогах і один в одному»

Збірна України 9 Жовтня, 10:16 568
Георгій Бущан: «Впевнені у майбутніх перемогах і один в одному»
Представник київського «Динамо» у молодіжній збірній України після поєдинку зі збірною Ісландії дав свій коментар подіям на полі.

- Це футбол, потрібно забивати свої моменти. Вся команда винна в невдачі. Ми налаштовуємося на майбутні ігри, попереду у нас ще вісім матчів, вся боротьба тільки починається.

- Тренер збірної Ісландії якраз сказав про те, що не сумнівається в подальших успіхах нашої команди і роздавав компліменти хорошій грі і футболістам...

- Ми впевнені в наших майбутніх перемогах і один в одному. Просто бувають такі ігри в футболі і такі дні в житті, коли щось не виходить. Я впевнений, що у нас сильна команда, ми віримо один одному і обов'язково досягнемо позитивного результату.

- М'яч двічі влучав у поперечину – можна говорити про банальне невезіння?

- Так, таке трапляється, що м'яч просто не йде у ворота, і це важко пояснити.

- Чим відрізняється команда Ісландії, чи здивував суперник?

- Вони відзначилися тільки тим, що за всю гру створили лише два моменти і один з них змогли реалізувати. Більше нічим.

- У тому моменті, коли ми пропустили, можна було щось зробити?

- Напевно, можна було, я не знаю, за гарячими слідами складно говорити. Подивлюся відео, розберемо гру, тоді зможу сказати конкретніше. Чесно, я чітко не пам'ятаю, як м'яч залетів у ворота.

- Перед поєдинком з Францією настрій тепер не дуже гарний?

- Нам більше нічого не залишається, крім того, як вигравати, намагатися перемогти французів. Ми не засмучуємося, це футбол. Сьогодні закінчилася гра, вона забувається, тепер готуємося до наступної.