Юрій Калітвінцев: «Македонія - неприємна по-футбольному команда»

Збірна України 9 Жовтня, 11:16 682
Юрій Калітвінцев: «Македонія - неприємна по-футбольному команда»
Колишній капітан київського «Динамо» і збірної України поділився своїми очікуваннями від поєдинку Македонія - Україна.
- Напередодні зустрічі з Македонією хочу акцентувати увагу на тому, що наші футболісти і тренери більше коментують ситуацію навколо матчу з Іспанією, ніж з Македонією. Цей факт насторожує, адже найближчий суперник у нас якраз балканці, а значить, потрібно концентруватися саме на поєдинку з ними. Він - головний на даному етапі.

Упевнений, македонці здатні доставити нам проблеми і напевно зроблять це. Збірна Македонії по-футбольному досить неприємна команда, яка вміє в окремо взятих іграх створити неприємності і виглядати конкурентоспроможною. Втім, як я чув з численних інтерв'ю, підопічні Михайла Фоменка зараз знаходяться в хорошій формі. Дуже хочеться, щоб збірна України продемонструвала добротну гру і добилася потрібного результату, хоча зараз все ж головне - не гра, а саме кінцевий результат.

Що стосується чуток щодо можливої неучасті у зустрічі Дениса Гармаша та Євгена Хачеріді, то це може бути проблемою для збірної України. Гармаш вже пропустив кілька матчів після гри «Динамо» - «Порту», однак оптимальних кондицій, судячи з усього, не набрав. Якщо ж Денис буде здоровий, то для мене це футболіст стартового складу. Хачеріді замінити складніше, адже він один з кращих захисників не тільки України, а й Європи. Однак Женя, допускаю, зможе вийти на поле в Скоп'є.

Після Македонії нас чекає Іспанія. І це буде випробування для нашої збірної. Взагалі, розмови про те, що Іспанія нині не та, - брехня. Команда б'ється за свій рейтинг, підтримує імідж. Так, у них відбувається певна ротація складу, але філософія гри не змінюється. Лідер нашої групи здорово контролює м'яч, а у наших хлопців краще виходить гра на контратаці. Якщо вдасться відібрати м'яч і швидко перевести його вперед, то можна гранда покарати. І я вірю в такий розклад, — цитує Калітвінцева «КОМАНДА».