Олександр Хацкевич: «У матчі проти Словаччини ви побачите щось нове»

Збірна України 9 Жовтня, 12:50 690
Олександр Хацкевич: «У матчі проти Словаччини ви побачите щось нове»
Екс-динамівець, який нині очолює збірну Білорусі, напередодні поєдинку зі Словаччиною в рамках кваліфікації Євро-2016 заявив, що постарається здивувати суперника.

- Словаки грали впродовж усього циклу кваліфікації, використовуючи велику ротацію. Впевнений, що багато не буде. Вони використовували 13-15 гравців і зараз, і в минулому році. Противник має дуже збалансований склад. Виділяється явний лідер - Гамшик.

Що стосується футбольних прагнень і характеру команди, безумовно, ми не гірші. Словаки, однак, більш технічно оснащені, тому і грають у більш сильних лігах. Ми граємо занадто повільно, особливо у прийнятті рішень і в організації гри ми трохи слабші. Але наші гравці знають, що робити на полі і в обороні, і в нападі. У минулому ми вже довели, що при належному старанні та дисципліні можемо досягти позитивного результату. Ми граємо в командний футбол. Ми повинні побудувати ігрову систему, яка матиме чітке обличчя. Коли гравці викликаються до збірної, вони повинні знати, що від них очікується протягом всього відбіркового циклу. Я думаю, що в матчі проти Словаччини ви побачите щось нове. Ми всі хочемо бачити футбол, який приносить гарні результати.

- Який стан здоров'я ваших підопічних? Ваш колега заявив, що Гамшик готовий грати.

- Ті хлопці, які приїхали до Словаччини (16 польових гравців і 3 воротарі), всі здорові. Що стосується Гамшика, то він футболіст світового рівня, і тим цікавішою буде гра.

- Участь Гамшика змінює ваші плани на гру?

- У першу чергу будемо дивитися на нашу гру, нас цікавить саме це. Персонально з Гамшиком грати ніхто не буде. Він не прикріплений ні до якої з позицій. У тих зонах поля, в яких він буде з'являтися, будемо намагатися створювати нашу більшість. Як вийде - покаже гра, - цитує Хацкевича football.by.

Нагадаємо, збірна Білорусі виступає в одній із Україною відбірковій групі С. У разі перемоги підопічних Хацкевича над словаками «синьо-жовті» мають шанс зрівнятися з цією командою за очками.