Мартін Богатінов: «Не погоджуюся з тими, хто каже, що фінти Ярмоленка вивчили»

Збірна України 9 Жовтня, 14:54 869
Мартін Богатінов: «Не погоджуюся з тими, хто каже, що фінти Ярмоленка вивчили»
Воротар збірної Македонії (2010-2011) обіцяє, що македонці будуть максимально мотивованими у сьогоднішньому домашньому поєдинку проти України.

«Нинішній результат нашої збірної – найгірший в історії македонського футболу. Люди цей провал сприймають дуже негативно, і футболісти це відчувають. Вони розуміють, що в двох заключних матчах проти України і Білорусі треба зробити все можливе, щоб набрати очки і бодай піднятися з останньої сходинки. Для нас це велика біда.

Якщо бути відвертим, помітних змін у грі збірної після того, як Друловіч змінив на тренерському містку Джуровскі, я не помітив. Точніше, різниці, як на мене, немає взагалі жодної. Склад команди щоматчу змінюється, нові виконавці з’являються в усіх ланках. Приміром, я вважаю, що проти України македонцям не завадив би такий фактурний нападник як Адіс Яховіч. Але його в обоймі зараз немає, тому на вістрі атаки вочевидь вийде Мірко Івановскі. Хоча то мої припущення. Спрогнозувати основу нашої збірної нині неймовірно складно.

Припускаю, що у Скоп’є наша збірна гратиме проти України так само, як у Львові, тобто, на контратаках. У виїзному поєдинку наші виглядали дуже непогано, мали моменти, щоб забити, але замість того пропустили самі. Сподобався мені в тій зустрічі Абдурахімі. Втім, стабільно сильно Бесарт, на жаль, не грає. Його складно назвати лідером збірної. Вожака калібру Горана Пандєва нашій команді бракує. Наразі заміни Горанові я не бачу. Хоча був би радий помилятися.

У чому переконаний, так то в тому, що Македонія в сьогоднішньому матчі буде мотивована максимально. Матч не має турнірної ваги, і це дозволяє землякам зіграти розкуто. Сподіваюся, це допоможе їм компенсувати втрату трьох очок, загублених у Люксембурзі. Хоча Україна, звісно, має чимало сильних гравців і стримати їх буде важко. Особливо непросто буде з Коноплянкою і Ярмоленком. Основна загроза на наші ворота вочевидь буде виходити від них. Стримати цих футболістів складно і топ-збірним. Не погоджуюся з тими, хто каже, мовляв, фінти Ярмоленка вивчили і нейтралізовувати його навчилися. Андрій дуже небезпечний, але вірю, що наші гравці не дадуть йому забити», - наводить слова Богатінова UA-Футбол.

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB