Македонія - Україна. Стартові склади. LIVE. Текстова трансляція

Збірна України 9 Жовтня, 20:52 6929
Македонія - Україна. Стартові склади. LIVE. Текстова трансляція | 19-27
Вашій увазі - склад збірних Македонії та України на дев'ятий матч групової стадії Євро-2016.

СТАРТОВІ СКЛАДИ

Збірна Македонії: Пачовський (В) (К), Брдаровскі, Л. Жута, Шиков, Рістевскі, Ашковскі, Петрович, Алімії, Ібраїмі, Хасані, Ілійоскі.

Запасні: Мітов-Нілсон (В), Димитріївського (В), Мойсов, Рістовскі, Чікарскі, Трічковскі, Абдурахим, Трайковскі, Несторовскі, Степанович, Івановськи.

Збірна України: Пятов, Хачеріді, Шевчук, Федецький, Ракицький, Коноплянка, Ротань (К), Сидорчук, Рибалка, Ярмоленко, Селезньов.

Запасні: Бойко (В), Шевченко (В), Кучер, Пилявський, Каменюка, Тимощук, Степаненко, Гусєв, Малиновський, Караваєв, Будківський, Кравець.

----------------------------------------------------------------------------------

Матч ви можете переглянути на нашому сайті за посиланням.

5 хвилин до початку матчу. Трибуни майже порожні, ажіотажу цей матч явно не викликав у Македонії.

Лунає гімн України!!

1. Матч розпочався! З Богом!

2. Контролюють наші м'яч, але без гостроти поки що.

3. Ось і перший кутовий для України, Коноплянка подасть. Женя подав, і м'яч знайшов руки Пачовського.

4. Рибалка отримав по ногах в центрі поля, буде штрафний для нашої команди.

5. Шевчук подавав з свого флангу, але в центрі штрафного м'яч вибиває Жута.

6. Томе Пачовський зараз на висоті!! Ярмоленко пробив у ближній кут і кіпер Македонії намертво фіксує досить неприємний удар.

7. Сидорчук зараз ледь картку не отримав, дуже грубо ззаду вдарив гравця господарів.

8. Ібраїмі подавав до центру штрафного, але там Ракицький головою відводить загрозу. І відразу контратака Коноплянка робив подачу, яку заблокували господарі, буде кутовий.

9. Хачеріді зіграв у баскетбол зараз, за що отримує жовту картку. Женя не зіграє з Іспанією.

10. Досить жваво наші атакують, Македонія майже всією команду біля свого штрафного.

11. Ярмоленко отримав по ногах, буде штрафний біля бокової лінії.

12. Ротань подавав і з гущі футболістів вискочив Федецький, однак Артем не дістав м'яч.

13. Феран Хасані у офсайді, якого не було, арбітр помилився на нашу користь.

14. Шевчук браво! У відмінному підкаті відбирає м'яч у Ашковскі, який проривався по флангу.

15. Ракицький пробив з-за меж штрафного, м'яч летів прямо до рук Пачовського.

16. Коноплянка поліз у обіграш на двох гравців, які його з легкістю обікрали.

17. Хачеріді занадто збуджений зараз, зфолив майже на лінії штрафного.

18. Хасані перекинув стінку, але Пятов був готовий до такого удару і без проблем ловить його до рук.

19. Ярмоленко подавав на Селезньова, однак Ванче Шиков головою виносить м'яч на кутовий.

20. Черговий кутовий для України.

21. Поки що пауза у нас, Феран Хасані лежить на газоні, і медичний персонал показує, що потрібна заміна.

22. Виносять на ношах гравця Македоніі. А тим часом Абдураїмі вихоить на поле замість Хасані.

23. Селезньов у офсайді, дуже злагоджено зіграла оборона Македонії зараз.

24. Хачеріді збили біля нашого штрафного, Пятов виконає штрафний.

25. Занадто мляво наші грають, нема високих швидкостей, а для Македонії це ідеальна гра, вони встигають все перекривати.

26. Рістевскі грубо зіграв против Селезньова, але картку не дає!

27. Ярмоленко накрутив захисника, та потім зробив погану подачу.

28. Сидорчук пробивав після відскоку від захисника Македоніі, але м'яч пролетів повз ворота.

29. Шевчук зліва робив подачу на Селезньова, Женя пробивав по воротах, однак неточно.

30. Ібраїмі фолить у центрі поля, не за правилами зіграв проти Ротаня.

31. Ракицький довго думав кому віддати, а коли надумав, запустив м'яч в аут, не найкраще рішення.

32. Кутовий для України!

33. Коноплянка низом подавав і захисники виносять м'яч.

34. Ібраїмі пробивав з кута штрафного майданчика, м'яч летів сильно і точно в руки Пятову.

35. Таке враження, що коли наші підходять до штрафного, то в ногах мандраж з'являється і всі передачі йдуть в нікуди.

36. Ашковскі лежить на газоні, треба допомога лікарів.

37. Сидорчук не зіграє проти Іспанії. Отримав жовту картку Сергій за удар ліктем.

38. Абдураїмі вривався до штрафного, намагався накрутити Федецького, та Артема такими фінтами не накрутити, блокує його удар Артем.

39. Коноплянку косять ззаду, але арбітр жовту не дає, якийсь не послідовний пан суддя. Жовті тільки в обин бік дає.

40. Селезньова збили на межі штрафного, але суддя мовчить, Жені ледь футболку не зняли, але арбітр цього не бачить.

41. Ракицький подав на Селезньова, та Шиков головою грає ідеально. Ванче як стіна сьогодні.

42. Ярмоленко заробив кутовий з правого флангу.

43. Подача Ротаня закінчилась ударом Рибалки лівою, але повз ворота.

44. Офсайд у Ілійовскі.

45. В наступній атаці вже Селезньов потрапив у офсайд.

45+1. Три хвилини компенсовано. Треба гол! Білорусь там обігрує Словаччину, що нам на руку, але треба перемагати!

45+2. Брдаровскі отримує жовту.

У нас перерва! Рахунок 0-0, відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався!

47. Перший тайм наші провели дуже погано, сподіваюсь, что у другій половині ми покажемо більш змістовну гру.

48. Шевчук прострілює і Шиков вибиває, дуже надійно зіграв захисник.

49. Ракицький виконав неточний пас на Ярмоленка, і м'яч переходить до Маакедонії.

50. Коноплянка подавав з правого флангу, Селезньов виграв другий поверх, але удар не вийшов у Жені.

51. Фол у центрі поля, Шевчук порушив правила.

52. Затяжна атака України була, відразу три навісні передачі були від Федецького і Шевчука, але другий поверх на цей раз був за гравцями Македонії.

53. Трішки активніше наші заграли і відразу більше вільного простору стало у Коноплянки і Ярмоленка.

54. Селезньов у офсайді, це вже втретє Женя заліз.

55. Подача від Ярмоленка на дальню штангу, яку ніхто не прикривав, буде удар від воріт.

56. Ракицький пробив з-за меж штрафного, прямо в руки голкіперу.

57. А я яй, Ярмоленко не обробив м'яч у простій ситуації, а був на ударній позиції.

58. ПЕНАЛЬТІ!! Жовта для Жути!

59. ГООООООООООООООООООООООООООЛ. Селезньов холоднокровно переграє голкіпера! 0-1!

60. Ну хоча б так! Цей гол зараз як ковток свіжого повітря для нас, буде більше простору, адже Македонія піде в атаку.

61. Шевчук збив Ібраїмі на фланзі.

62. Фол в атаці фіксує рефері, Пятов виконає штрафний.

63. Груба гра від Шикова. Ванче збив Селезньова у центрі поля.

64. Удар від Ярмоленка! Зіграв Андрій у стінку з Сидорчуком і зходу пробив у ближній кут, але трішки не влучив.

65. Івановскі вийшов на поле замість Ілійоскі.

66. Кутовий для України з лівого флангу зараз буде виконано.

67. Блокування зараз фіксує арбітр, Шевчука збили на межі штрафного. Гостро буде зараз.

68. ГОЛ!! Гол наші забивають, але з офсайду.

69. Пятов зараз надійно зіграв, забравши м'яч після подачу Ібраїмі.

70. Ще один кутовий, вже точно більше десяти наші подали.

71. Коноплянка подав, але гостроти не було, захист зіграв впевнено.

72. Федецький у підкаті зіграв прекрасно, вибивши м'яч в аут.

73. Ротань!! Який момент! Простріл до центру штрафного і там Руслан був сам, але просто напросто не влучив по м'ячу Ротань.

74. Сидорчук п'ятою зіграв настільки ефектно, що ніхто не повірив, що Сергій так може і його передачу перехопили.

75. Заміна у складі України, Селезньов йде з поля, а виходить Кравець. Добре, що хоч не на 90-й хвилині.

76. Коноплянка порушив правила у атаці.

77. А тим часом Білорусь перемагає 0-1 і грає у меньшості.

78. Македонія заволоділа зараз перевагою, намагаються зараз створити хоть щось біля наших воріт.

79. Заміна у господарів. Асковскі йде з поля, а виходить Нестеровскі.

80. ЯК?????? Женя Коноплянка з трьох метрів не переграв Пачовьского. Це просто диво якесь. Кутовий буде.

81. Дванадцятий кутовий не приніс результату.

82. Сподіваюсь, що футбольне правило, яке всі знають, сьогодні не спрацює.

83. Пачовський знову у грі, рятує після удару Коноплянки.

84. Голкіпер господарів справжній герой другого тайму, якби не він, то вже міг би бути розгром.

85. Наші зараз спокійно контролюють м'яч.

86. Заміна у складі України. Ярмоленко йде з поля, а виходить Караваєв.

87. Кутовий для Македонії.

88. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ. КРАВЕЦЬ просто красень. Контратака після кутового, Кравець сам протягнув м'яч по флангу обіграв захисника і переграв голкіпера! 0-2! Це перемога!

89. Другий тайм показав, що наші все ж вміють грати в футбол. Мабуть, в першому таймі трохи соромились.

90. Ще одна заміна у нас готується. Ротань йде з поля, а виходить Малиновський.

90+1. Три хвилини додано арбітром.

90+2. Хачеріді головою вибиває м'яч на кутовий.

ВСЕ! Вітаю всіх з перемогою збірної України, а також скажемо дякую нашим північним сусідам, які обіграли Словаччину, тим самим дали нам маленьку надію на друге місце. З вами був Олександр Биховець, дякую за увагу і надобраніч!)