Руслан Ротань: «Відчували, що до забитого голу гра буде»

Збірна України 10 Жовтня, 00:17 934
Руслан Ротань: «Відчували, що до забитого голу гра буде» | 19-27
Півзахисник «Дніпра» і збірної України Руслан Ротань підвів підсумки відбіркового матчу Євро-2016 з Македонією (2:0).
«Звичайно, ми хотіли забити перший гол якомога швидше, але моментів у нас в першому таймі не було - тільки контроль м'яча, а далі нічого не виходило. Нервували через це. Однак у перерві заспокоїлися, у другому таймі додали в русі, і все стало на свої місця.

На початку грали монотонно, не прокинулись. Але друга половина матчу далася нам досить легко. Після пенальті вантаж хвилювання пішов, але, в принципі, ми спочатку розуміли, що гра буде до голу. Повторюся, прагнули якнайшвидше відкрити рахунок, але не вийшло. А після того, як реалізували пенальті, стало, звичайно, легше», - сказав Руслан Ротань телеканалу «Футбол 1».