Експерт: Пенальті в ворота збірної Македонії - справедливий, жовта картка Хачеріді - теж

Збірна України 10 Жовтня, 01:06 1095
Експерт: Пенальті в ворота збірної Македонії - справедливий, жовта картка Хачеріді - теж
Експерт проаналізував суддівство матчу Македонія - Україна

Коментар екс-арбітра ФІФА, експерта з питань суддівства Мирослава Ступара щодо роботи Овідіу Хацегана та його помічників в матчі кваліфікаційної кампанії чемпіонату Європи 2016 був лаконічним та чітким. Власне, матч був легким для арбітражу і тільки момент з призначення одинадцятиметрового удару у ворота збірної Македонії міг викликати якісь питання щодо роботи бригади арбітрів.

- Я вважаю, що в моменті на 58-й хвилині головному арбітрові підказав додатковий асистент. Адже Овідіу Хацеган зі своєї позиції не міг чітко визначити порушення правил з боку гравця збірної Македонії. В цьому моменті підстави для призначення одинадцятиметрового удару дійсно були. Не можна сказати, що Леонард Жута не бачив м'яча, або не хотів зіграти рукою, адже руки захисника збірної Македонії були в неприродному бездумному положенні.

Коли, до прикладу, нападник йде в обіграш і входить до штрафного майданчика, то опонент завбачливо ховає руки за спину, аби м'яч після прострілу, передачі чи удару нападника не влучив в руку. А в моменті, коли Ярмоленко пробив головою, македонець навіть не намагався приховати рук.

Мене дивує асистент арбітра, який в першому таймі двічі зафіксував у македонців офсайд, якого не було. А після перерви цей асистент зірвав атаку українців, просигналізувавши про офсайд у Селезньова. Але офсайду не було, - додав експерт.

Щодо жовтої карточки Євгена Хачеріді, яка, нагадаємо, не дозволить захиснику зіграти в матчі проти збірної Іспанії, Мирослав Ступар був солідарним з арбітром зустрічі:

- Жовта карточка Хачеріді – справедлива. Євген свідомо намагався отримати перевагу над опонентом за рахунок гри рукою. Які ще можуть бути тут запитання?