Рейтинг третіх команд: турки, які зачаїлися

Збірна України 11 Жовтня, 09:52 6954
Рейтинг третіх команд: турки, які зачаїлися
Навіть перемога над збірною Іспанії не може гарантувати українцям кращий результат серед третіх команд.

Роман Сиволап

Перед останнім туром рейтинг команд, що займають треті місця у відбіркових групах Євро-2016, набув наступного вигляду:Нагадую, що рішенням УЄФА збірна Хорватії позбавлена одного очка за неналежну поведінку вболівальників.

Угорці та хорвати поповнити свій очковий багаж вже не в змозі - в останньому турі вони грають із шостими командами в групах, з якими очки в даний залік не враховуються.

Здавалося, що перемога над іспанцями гарантує українцям кращий результат серед третіх команд. Проте існує один шалений, але ймовірний варіант. Збірна Туреччини з групи А має також теоретичні шанси набрати шістнадцять очок, як і ми. В останньому турі турки грають вдома зі збірною Ісландії, яка тріумфує від першого в історії виходу в фінальну стадію чемпіонату Європи. Тому перемога турецьких футболістів цілком ймовірна. Крім того, збірна Латвії (п'ята команда групи) та збірна Казахстану (шоста) грають між собою. Перемога казахів дозволяє їм покинути останню сходинку в таблиці. Такий результат дозволяє збірній Туреччини втратити не шість очок у залік третіх збірних, а лише два.

В такому випадку перед останнім туром збірна України та Туреччини будуть мати наступні показники:


Якщо збірна України мінімально переможе іспанців, турецьким футболістам необхідно перемагати ісландців з різницею в п'ять м'ячів.

Дальше - більше. Якщо збірна Македонії переможе в Білорусі, то покине останню сходинку в нашій групі. В подвиг люксембуржців у матчі проти мотивованих словаків не віриться. В такому випадку значно погіршиться різниця м'ячів у залік рейтингу третіх збірних нашої команди.


У цьому випадку завдання турецької збірної значно полегшується - їм необхідно буде виграти з різницею +1 порівняно з українською командою.

В будь-якому випадку, нашій команді необхідно перемагати іспанців. Якщо це вдасться українській команді, то Фортуна навряд чи буде настільки жорстокою, щоб залишити нас без прямої путівки на Євро.

Впевнений у перемозі зб. України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB