Блаттер може завершити кар'єру в футболі, а Платіні піде з футболу на роки

Світовий футбол 11 Жовтня, 14:34 710
Блаттер може завершити кар'єру в футболі, а Платіні піде з футболу на роки
Нові звинувачення ФІФА можуть змусити президента цієї організації Йозефа Блаттера піти з футболу назавжди, а голову УЄФА Мішел Платіні - на роки.
«Емоції зараз зашкалюють, але все це набагато серйозніше, ніж хтось може собі уявити. Реальність така, що, можливо, це все межує з кримінальними злочинами», - повідомляє джерело у ФІФА виданню Daily Mail.

Крім того, є інформація, що Блаттер підозрюється в посадовому зловживанні та незаконному привласненні власності. Президента ФІФА підозрюють у тому, що 12 вересня 2005 року він підписав контакт з Карибським футбольним союзом (президентом якого в той час був Джек Уорнер, який раніше обіймав посаду віце-президента ФІФА), що був невигідним для ФІФА. На думку прокуратури, при виконанні цієї угоди Блаттер діяв врозріз з інтересами ФІФА.

Також швейцарець підозрюється в тому, що він виплатив президентові УЄФА Мішелю Платіні 2 мільйони швейцарських франків. Платіж, який нібито призначався Платіні за роботу між січнем 1999 року і червнем 2002 року, був здійснений в лютому 2011 року.

Нагадаємо, Комітет з етики ФІФА ухвалив рішення про відсторонення від виконання посадових повноважень кількох членів організації, після цього Блаттер і Платіні подали апеляції.