Сергій Морозов: «Україні під силу не тільки не програти, але й виграти»

Збірна України 11 Жовтня, 15:31 797
Сергій Морозов: «Україні під силу не тільки не програти, але й виграти»
Сергій Морозов поділився враженнями від матчу Македонія - Україна (0:2) і розповів, чого очікувати від поєдинку з іспанцями.

«На жаль, ми важко долаємо масивну оборону суперника. Можна було очікувати, що македонці вдома будуть більше атакувати, але вони в підсумку вирішили зіграти другим номером. Все ж рівень наших футболістів і македонських різний, тому в підсумку вийшла перемога в класі. Можливо, нам не вистачає атакуючого потенціалу, але старання у хлопців не віднімати».

«Проблема в тому, що рівень нашого чемпіонату знизився. Тільки за рахунок тренувальної роботи додавати в майстерності складно. Не випадково в понеділок будуть збиратися тренери, і однією з тем обговорення стане перегляд формату чемпіонату. Розумні люди пропонували варіант з плей-офф, і я з ними солідарний. Тоді було б більше напружених матчів між «Динамо», «Шахтарем», «Дніпром», «Зорею» та «Ворсклою». Більшість наших клубів зараз просто виживають і не можуть створити серйозну конкуренцію. Це вимушена і тимчасова міра, але вона потрібна, щоб не провалитися в єврокубках. Звісно, це в інтересах і збірної».

«Що ж стосується матчу з Іспанією, то наш суперник вже вирішив своє завдання. До того ж, у них травмований ряд провідних гравців. Думаю, нам під силу не тільки не програти, але й виграти. Адже ми вже перемагали грандів, ту ж Англію і Францію, так що досвід є. Адже тут, крім підсумкового результату у групі, мова йде про національний престиж».