Мікель Сан Хосе: «Я б відзначив атакувальну ланку збірної України, а особливо - Ярмоленка»

Збірна України 11 Жовтня, 19:47 1595
Мікель Сан Хосе: «Я б відзначив атакувальну ланку збірної України, а особливо - Ярмоленка»
Захисник збірної Іспанії поділився очікуваннями від завтрашнього матчу з Україною на прес-конференції, яку «Фурія Роха» провела на НСК «Олімпійський».

- Які у вас враження від підходу Вісенте Дель Боске до постановки гри та методів його роботи?

- Це надзвичайно сильний фахівець, завдяки роботі якого Іспанія забезпечила собі місце у фінальній стадії Євро. Він буде й надалі вести команду вперед, до нових перемог. Дель Боске застосовує індивідуальний підхід до гравців, шукає нових виконавців. Його робота заслуговує на оплески.

- Які у вас враження від фінального матчу Євро-2012 у Києві, в якому Іспанія перемогла?

- Тоді я дивився матч зі своїми друзями. Хлопці, що вийшли на поле у фіналі, показали чудову гру та перемогли таку сильну команду, як Італія, з рахунком 4:0. Для Іспанії цей стадіон є особливим. Сподіваюся, що й мені завтра випаде нагода відчути щось подібне.

- Які сильні сторони збірної України? Кого ви можете виділити у складі суперника?

- Збірна України - дуже сильна команда, яка має багато гарних якостей. Але ми разом із тренером намагатимемося віднайти слабкі якості суперника. Я б відзначив атакувальну ланку українців, а особливо - Ярмоленка, якого ми знаємо краще, ніж інших. Україна буде атакувати та створювати небезпеку біля наших воріт.