​Євген Селезньов: «Всі сили, які в нас є, ми віддамо»

Збірна України 12 Жовтня, 01:28 606
​Євген Селезньов: «Всі сили, які в нас є, ми віддамо»
Нападник збірної України Євген Селезньов - про майбутній матч з Іспанією.

- Наскільки ви зараз готові на Іспанію?

- Зараз важко про це казати, завтра подивимось. Ми всі люди, як буде – так буде. Єдине, що можу сказати – ми віддамо всі сили, які в нас є. Який буде результат? Як вийде. Звісно, хочеться сподіватися на перемогу, на результат, на вихід з групи – ми всі цього хочемо. Не можна забігати вперед та казати, що ми обіграємо Іспанію – це буде не вірно. Всі сили, які в нас є – ми віддамо, а вийде чи ні – це інше питання.

- Що Ви чекаєте почути від тренера на передматчевій установці?

- Думаю, нічого нового, всі розуміють, яка це гра. Можливо, найважливіша гра цьогоріч.

- Деякі гравці чекають на такі матчі всю кар’єру. Як щодо цього настрій у збірній зараз?

- Звичайний настрій – хороший, у всіх.

- Як переграти Іспанію?

- Багато що залежатиме від усієї команди, не можна нікого виділяти. Ми повинні вийти єдиним цілим та показати, що ми гідні їхати на Євро.

- У вас були вже тактичні розбори. На що наголошував тренерський штаб?

- Ми всі чудово розуміємо, що це Іспанія і які футболісти там зібрані. Те, що кілька провідних не приїде, це десь плюс, а десь - ні. Всі знають, що буде дуже сильно важко, але будемо старатися.

- Мотивація зашкалює?

- Вона є завжди. Навіть з Македонією, те, що в нас не вийшло в першому таймі – буває, нічого страшного, головне - взяли 3 очки.

- Чи відчувається тиск з боку журналістів та вболівальників?

- Тут же не діти зібрані, всі розуміють, що від нас чекають результату. Особливого тиску немає, самі все розуміємо. Приємно, що багато уваги, що підтримують, але про тиск намагаємося не думати.

- Чи готовий забивати Касільясу?

- Звідки ти знаєш, що буде Касільяс стояти, може - Де Хеа? Не думаю, що треба дивитися, як Касільясу забити. Якщо заб’є будь-який інший гравець збірної України і це буду не я, я тільки радітиму.