Василь Кардаш: «Андрій Гусін живий, поки ми про нього пам'ятаємо»

Динамо Київ 12 Жовтня, 13:14 854
Василь Кардаш: «Андрій Гусін живий, поки ми про нього пам'ятаємо»
Після закінчення матчу пам'яті Андрія Гусіна один з його організаторів і близький друг сім'ї Гусіних Василь Кардаш розповів про події.

- Ми вшанували Андрія Гусіна, віддали данину його пам'яті. Він живий, поки ми про нього пам'ятаємо. Напевно, цей матч був підтвердженням того, що ми не будемо про нього забувати. Хотів би подякувати керівництву «Карпат», яке допомогло у проведенні цього матчу і дитячого турніру, а також Федерації футболу України, які також погодилися взяти участь в організації, і, звичайно ж, клубу «Динамо» (Київ), за безпосередньої участі якого проведення цього матчу стало можливим. Окреме спасибі всім учасникам, які відклали свої справи і приїхали зіграти прекрасний поєдинок. Ну, і будемо сподіватися, що старший син Андрія піде по його стопах, продовжить футбольну кар'єру свого батька і зробить те, що не встиг він, а можливо, й більше.

- Проведення такого матчу, напевно, найкращий спосіб вшанувати пам'ять Андрія Гусіна?
- Мабуть, так, враховуючи, що Андрій починав грати в «Карпатах», а футбольну славу як гравець заробив в «Динамо». Він дійсно був дуже світлою людиною, моїм хорошим другом. Дотепер важко говорити про нього в минулому часі. У нього було коротке життя, але він багато чого домігся як гравець. Тренерську діяльність тільки починав, але, на жаль, не встиг багато зробити.

- Які відчуття знову грати з вашими партнерами по «Карпатах» і «Динамо», коли разом зібрався «зірковий» склад?

- Ви знаєте, багато що залишилося ще з тих часів, коли ми грали - забігання, зв'язки, взаємодії - все на рівні підсвідомості. Приємно було побачити хлопців, молодці, що знайшли час, приїхали, це має велике значення.

- Разом з вами грали сини Андрія Гусіна - Андрій та Іван, яке враження на вас справила їхня гра?
- Безумовно, у Андрія залишилися прекрасні сини, але сьогодні знижки на прізвище їм ніхто не робив, спуску їм не давали. Вони повинні домагатися успіху не завдяки батькові, а самі доводити все на полі. Старший Андрій прекрасно це сьогодні продемонстрував, забивши два м'ячі. При цьому перед ним ніхто не розступався, не підігравав. Допомагали партнери, але не суперники.

- Як вважаєте, у нього повинно все вийти у футболі?

- Я вірю в це! У першу чергу, все залежить від нього, від його старання і ставлення до справи. Андрій - хлопець серйозний, це всі знають. Копітка робота, поменше травм, трохи удачі - і у нього все має вийти. Думаю, всі хочуть, щоб він продовжив справу, розпочату його батьком.