Євген Левченко: «Можемо стояти «автобусом» чи вибивати м’ячі в аут, важливе інше - кінцевий підсумок гри»

Збірна України 12 Жовтня, 14:34 600
Євген Левченко: «Можемо стояти «автобусом» чи вибивати м’ячі в аут, важливе інше - кінцевий підсумок гри»
Півзахисник збірної України (2002, 2007-2009) вважає, що моментів у матчі з Іспанією українці створять небагато, але якщо зможуть їх реалізувати, то матимуть шанс перемогти.

- Зрозуміло, що це матч року, матч усієї кваліфікації. Критикуючи команду за її дії в зустрічі проти Македонії, я все ж розумію, наскільки важко хлопцям було тоді налаштуватися. Помітними були нервозність і хвилювання. Дуже важливо, що три очки ми все ж взяли. Те саме й тепер. Мені абсолютно начхати, як гратиме наша команда – буде вона стояти «автобусом» біля власних воріт і сподіватися на контратаки, чи будемо вибивати м’ячі в аут, щоб утримати рахунок. Важливе інше – налаштування і кінцевий підсумок гри.

Так, за іспанців не зіграють футболісти, яких можна назвати лідерами команди. Але в обоймі у Дель Боске є футболісти, здатні замінити найвідоміших. При всій повазі до нашої збірної, підбір виконавців у іспанців значно якісніший. Якщо бути об’єктивним, то суперник переважає нас в усіх лініях, виділяються лише Коноплянка та Ярмоленко. Але ми пропускаємо дуже мало голів. Це заслуга нашої оборони, півоборони, а також нападників, які сумлінно відпрацьовують у відборі.

У мене немає сумнівів, що сьогодні наша команда діятиме від оборони, що іспанці переважатимуть нас у володінні м’ячем. Але якщо українці вийдуть на гру з таким налаштуванням, як проти білорусів у Львові, то все має бути гаразд. Тоді на трибуні стадіону я півматчу простояв, аплодуючи нашій команді за сильну гру. Пишався хлопцями за те, як вони понеслися на ворота суперників. Думаю, сьогодні за пітримки трибун теж маємо показати хороший футбол. Не треба наступати бездумно, а діяти планомірно і з відповідним налаштуванням. Тоді перемога буде за нами.

Нам не вистачало нападника, але такого знайшли в особі Селезньова. Женя зараз на підйомі, навіть якщо у нього не йде гра, гол він може створити із півмоменту. Так, не вистачає креативу у середині поля, але у бажанні і самовіддачі нашим півоборонцям не відмовиш. Сподіваюся, зіграє Гармаш, який надає діям збірної родзинки. То футболіст, який здатний розхитати, пробити, увірватися.

Хачеріді після отриманої ним у Скоп’є необґрунтованої і абсолютно недолугої картки здатен повноцінно замінити у зв’язці з Ракицьким Кучер. Фактурних нападників у іспанців немає, тому потреби у грі головою, в якій сильний Євген, не буде. А Хачеріді одначе дорослішає. Бачу, що не дивлячись на всі свої емоції, Євген намагається грати якісніше.

Перемогу над іспанцями зможемо здобути з допомогою кількох складових – налаштування, правильної побудови редутів, підтримки вболівальників і удачі. Також на руку нам може зіграти те, що Іспанія вийде в ослабленому складі. Але це теж відносно, бо хлопці, які вийдуть на поле, мають що доводити Дель Боске. Думаю, моментів у нашої збірної буде небагато. Зможемо ними скористатися – буде шанс перемогти, - цитує Левченка UA-Футбол.

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB