Порядок під час матчу Україна - Іспанія забезпечуватимуть 2 тисячі правоохоронців

Збірна України 12 Жовтня, 14:52 751
Порядок під час матчу Україна - Іспанія забезпечуватимуть 2 тисячі правоохоронців
Про посилення заходів безпеки у зв'язку з проведенням футбольного поєдинку повідомив начальник Головного управління МВС України в Києві Олександр Терещук.
«Друзі, сьогодні разом будемо вболівати за нашу збірну по футболу у матчі з Іспанією.

У зв'язку з цим посилюємо заходи безпеки у центральній частині міста, щоб мешканці та гості столиці почували себе максимально спокійно.

Закликаємо всіх уболівальників поводити себе коректно, не здійснювати ніяких протиправних дій, хуліганств тощо. Будь-яке порушення громадського порядку потягне за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність.

Працівники органів внутрішніх справ підсилять наряди в центральній частині столиці, на вулицях Києва будуть нести службу понад 2000 правоохоронців, включаючи спецпідрозділи і озброєні бронебійні групи.

Разом із тим можливі незручності, пов'язані з перекриттям руху громадського та особистого транспорту під час проведення матчу.
Шановні водії! Прохання не порушувати правил дорожнього руху, не залишати транспорт у невстановлених місцях та не паркувати автомобілі на тротуарах доріг, прилеглих до стадіону», - йдеться у повідомленні на сторінці Олександра Терещука у Facebook.

Також Терещук нагадав, що в ніч з 12 на 13 жовтня столичний метрополітен продовжить свою роботу на годину, а за годину до початку матчу станція «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід, «Палац спорту» - на вихід, а «Площа Льва Толстого» - на вхід. Після закінчення футбольного матчу також можливе обмеження для пасажирів на вхід до цих станцій.