Україна — Іспанія: стартові склади. Текстова трансляція

Збірна України 12 Жовтня, 20:55 9701
Україна — Іспанія: стартові склади. Текстова трансляція | 19-27
До вашої уваги стартові склади та онлайн трансляція матчу 10-го туру відбору до ЄВРО-2016 між збірними України та Іспанії.

Україна: П'ятов, Кучер, Степаненко, Ярмоленко, Коноплянка, Шевчук, Ротань (К), Федецький, Гармаш, Ракицький, Кравець.

Лава запасних: Бойко, Шевченко, Каменюка, Пилявський, Тимощук, Малиновський, Гусєв, Селезньов, Будовський, Зінченко, Рибалка, Караваєв.

Іспанія: де Хеа, Аспілікуета, Сан Хосе, Ечейта, Начо, Маріо Гаспар, Алькантара, Фабрегас (К), Іско, Пако Алькасер, Ноліто

Лава запасних: Касільяс, Ріко, Піке, Бартра, Хуафран, Альба, Бускетс, Мата, Касорла, Родрігес

Онлайн трансляцію можна переглянути за даним посиланням.

Команди вже не задовго вийдуть на поле. Текстову трансляцію для вас проведе Корпан Михайло.

Головний арбітр матчу — Мілорд Мажіч (Сербія).

Команди вже на полі, слухаємо гімни обох країн.

Стартовий свисток пролунав, матч розпочато! Тримаємо кулаки за наших.

1. Шалений початок від обох команд. Україна мала супер момент відзначитися, не використав його Руслан Ротань

2. І знову момент у наших. Ярмоленко віддав чудову передачу на Коноплянку, Євген заліз у положення поза грою.

4. Аспілікуета наносить удар, дуже не точно.

6. Наша команда продовжує атакувати, Денис Гармаш пробив у руки Де Хеа.

7. Ну і віп-гість матчу - Жозе Моуріньо присутній на трибунах «Олімпійського».

9. Небезпека біля наших воріт. Сеск Фабрегас пробачає.

11. Гості взяли м'яч під контроль у типовому для себе стилі.

14. Довгу передачу виконав Ракицький, Коноплянка не зумів приборкати м'яч.

15. Це просто чудо!!! Давід Де Хеа у двох «мертвих» моментах виручає Іспанію.

16. Гості пішли в атаку, їхній наступ завершився нічим.

18. Коноплянка навісив у штрафний майданчик, проте ця передача не пройшла.

20. Ноліто у боротьбі на фланзі зфолив проти нашого гравця.

21. Гол! 0:1. Забиває Маріо Гаспар, використавши навіс від Алькантари!!

23. Пенальті у наші ворота, жовту отримує Олександр Кучер.

24. Пятов!!!!!! Парирує пенальті Фабрегаса. Це просто неймовірно!!

26. Іско виконує кутовий, який нічого гостям не приніс.

27. І знову наша атака, після серії супер-моментів нам не вдалося забити. Де Хеа на висоті.

29. Як же красиво п'ятою грає Ярмоленко в оточені двох партнерів піддав пас на Гармаша.

30. Подача із кутового прапорця від Коноплянки нам нічого не приносить.

31. Стандарт на користь України. Біля м'яча Ротань.

33. І знову Іспанія нікуди не поспішаючи тримає м'яч під контролем.

34. Черговий момент біля воріт П'ятова. Наш воротар грає надійно.

35. Федецький вистрибує на Алькасера. Арбітр призначає штрафний удар у бік воріт України.

37. Жовту картку отримує Тьяго Алькантара, вдаривши ліктем Кравця.

38. Артем Федецький видав хороший пас на Кравця, той забіг в офсайд.

40. Хорошу атаку проводить Україна, не вийшов удар у Євгена Конопляни.

41. Артем Кравець, який сьогодні дуже активний, заробляє для нас штрафний удар.

43. І знову м'ячем володіють гості, проте до воріт П'ятова не вдається дійти.

44. Євген Коноплянка заробляє хороший стандарт, його збив Алькантара.

45. Рефері компенсував до першого тайму одну хвилину.

І так перший тайм завершено. Ми побачили неймовірно цікавий футбол. Чекаєму на другу половину, та віримо у команду. Йдемо на перерву із 0:1.

Сербський рефері дає свисток на другий тайм! Віримо у наших хлопців.

46. Відразу наша атака, по воротах пробиває Ярмоленко.

47. Де Хеа знову у грі, парирувавши удар Конолянки. Вже вкотре іспанський кіпер рятує свою команду.

49. Небезпечна атака гостей за участю Ноліто, він прорвався по флангу і прострілив, Кучер на місці.

50. Який же момент в України!!! Ярмоленко розхитав Аспілікуету і пробив у фірмовому стилі, не вистачило лічених сантиметрів.

52. Мікель Сан Хосе побачив перед собою жовте світло.

53. Іско намагався перекинути нашого воротаря, проте П'ятов зіграв надійно.

54. Після шаленої пожежі у штрафному майданчику м'яч залітає у наші ворота, але рефері зафіксував фол в атаці.

56. Михайло Фоменко готує для виходу на поле Сергія Рибалку.

59. Де Хеа, що ж він сьогодні витворяє, Гармашу не вдалося переграти голкіпера суперника.

60. Прекрасний момент був у нас, але Андрій Ярмоленко не зумів вчасно перекласти м'яч на робочу ногу, у підсумку ми втратили чудовий шанс зрівняти рахунок.

61. Жовта картка для Степаненко, у наступному матчі збірної Тарас не зіграє.

63. Коноплянка вже вкотре накручує свого опонента, після чого пробив по воротах, але не влучає у ствір.

64. На поле виходить Хуан Мата, замінивши Сеска Фабрегаса.

65. Простріл виконав Ярмоленко, але цю передачу не зумів замкнути Коноплянка.

67. І знову Євген Коноплянка продемонстрував хорошу техніку, пробив по воротах і заробив кутовий.

68. Маріо Гаспару у боротьбі дістається від В'ячеслава Шевчука.

69. Ярослав Ракицький наважується на удар із дальньої дистанції, надто високо.

71. Класну атаку провели нашу футболісти за участю - Ярмоленка, Федецького та Кравця, у підсумку наш нападник запалює свічку над «Олімпійським».

75. Дель Боске проводить заміну. Замість Ноліто виходить Жорді Альба.

76. Михайло Фоменко готує підсилення атаки, Селезньов іде розминатися.

78. Артем Федецький отримує попередження.

79. Андрій Ярмоленко в оточені Іско та Жорді Альби заробляє стандарт.

80. Небезпечний стандарт у бік наших воріт призначає сербський рефері, але іспанці не змогли його використати належним чином. М'яч у руках П'ятова.

81. Іско показує чудову техніку, Степаненко порушує правила.

82. Небезпечна атака Іспанії за участі Іско та Мати, на місці наші захисники.

83. Сергій Рибалка пробив із дальньої дистанції, над поперечкою.

84. Заміна у складі суперника. Пако Алькасер йде із поля, його міняє Серхіо Бускетс.

85. Андрій Ярмоленко красиво обіграв Аспілікуету віддав на Степаненко, лічених сантиметрів Тарасу не вистачило для взяття воріт.

87. Євген Селезньов виходить на поле замість Артема Кравця.

88. Олександ Зінченко сьогодні дебютує за збірну. Він замінив Руслана Ротаня.

89. Де Хеа затримує час, рефері покарав його «гірчичником».

90. Євген Селезньов вмикається у гру, пробивши не влучно із дальньої дистанції.

90. Арбітр компенсував до матчу три хвилини.

Завершився фінальний матч групового етапу кваліфікації до Євро-2016 Україна — Іспанія 0:1. Єдиним голом відзначився Маріо Гаспар на 22-й хвилині. Команду Михайла Фоменка чекає змагання у плей-офф. На все добре, дякую за увагу. З вами був Корпан Михайло.