​Артем Федецький: «Впевнений, що ми пройдемо цей раунд»

Збірна України 13 Жовтня, 00:57 1763
​Артем Федецький: «Впевнений, що ми пройдемо цей раунд»
Захисник збірної України Артем Федецький впевнений у тому, що команда проб’ється до фінальної частини Євро-2016.

- Вони видали максимум. В нас було вдосталь моментів, мабуть, у цьому відборі ми проти жодної команди не створили стільки моментів, як сьогодні. Звичайно, шкода, ми трошки засмучені, адже хотіли вирішити завдання потрапляння на Євро у сьогоднішньому матчі. Десь трошки не пощастило.

- Наскільки важко буде психологічно, бо всі знають, які у збірної України завжди проблеми зі стиковими матчами?

- Чорна полоса десь повинна закінчитись. Я впевнений, що ми пройдемо цей раунд. В нас хороша команда, хлопці всі віддаються, хочуть досягти максимального результату на полі. Плей-офф – так плей-офф. З Божою допомогою пройдемо.

Ми готувалися на сьогоднішній матч, як на останній, десь трошки не пощастило. Робимо висновки та рухаємося далі. В нас є цілі, ми всі хочемо потрапити на фінальну частину Євро. Я впевнений у собі, в хлопцях, в нашій команді – в нас досить класний колектив. Тут всі, хто з «Зорі», з «Динамо», з «Шахтаря», з «Дніпра» - всі разом. Атмосфера дійсно класна, у всіх горять очі.

Як би не було важко, як би ми не тріпали нерви нашим уболівальникам – я думаю, ми однозначно потрапимо. Хай наші вболівальники не сумніваються, що ми віддаємо на полі все, що можемо. Ніхто на полі у футболці збірної України не халтурить.