​Тарас Степаненко: «Не думаю, що Моурінью розчарований Ярмоленком, Андрій був на рівні»

Збірна України 13 Жовтня, 01:32 1817
​Тарас Степаненко: «Не думаю, що Моурінью розчарований Ярмоленком, Андрій був на рівні»
Одразу після гри Тарас Степаненко завітав до студії телеканалу «Футбол 1» та поділився враженнями від поєдинку з Іспанією.
- Дуже важко грати проти такої команди, яка дуже добре контролює м’яч, багато сил витрачає, щоб м’яч відібрати. В них дуже швидкі та технічні футболісти. Прикро, що ми створили багато моментів і не забили, а іспанці не так багато створили, але забили. У цьому і є майстерність та клас команди. Не все втрачено, будемо чекати суперника по плей-офф.
Сьогодні, напевно, один з найкращих матчів Де Хеа. Він витягнув все, що летіло у ворота. Минулої гри Касільяс все повитягував – це майстерність. У нас Пятов теж здорово зіграв, пенальті відбив, а в голі його звинувачувати не варто.
Моє самопочуття? Я дуже втомився, хоча моя позиція не передбачає постійно бігти вперед, але оскільки треба було відігратися, намагався постійно включатися в штрафну. Десь пробити, чиркнути, а потім доводилося бігти назад, навіть десь вже судоми хапали. Було навіть смішно, коли в простих ситуаціях не міг віддати м’яч, тому що схопило ікру, гомілкостоп тримаєш, нема можливості повернути. Тому було багато браку наприкінці.
Чи сильніша за нас Словаччина? Я б не сказав. По результату вони сильніші за нас, оскільки зайняли друге місце, а по грі - я б не сказав. Думаю, що в кінці вже було неважливо, як ми зіграємо, адже потрібно було вигравати, тому йшли вперед.
Чи знали про приїзд Моурінью? Чесно кажучи, що буде Моурінью, я знав, мені казали. Не думаю, що він розчарований Ярмоленком, Андрій був на рівні. Якщо, звісно, він за ним приїхав спостерігати.
Всі хлопці засмучені, бо на поразку ми сьогодні не заслуговували. Ми дуже налаштовувалися на цей матч і хотіли порадувати і себе, і вболівальників, віддали всі сили. Засмучені.