Світовий футбол 13 Жовтня, 11:39 868
Олександр Хацкевич: «Нам не вистачило свіжих людей, які могли б вийти з перших хвилин» | 19-27
​Головний тренер збірної Білорусі Олександр Хацкевич - про гру з македонцями.
«Важка гра. Не вистачило ні фізичних сил, ні емоцій, ні людського ресурсу. Сьогодні вийшли ті хлопці, які грали зі словаками вдесятьох. Нам не вистачило свіжих людей, які могли б вийти з перших хвилин. Просто не вистачило сил на цей матч.Склалося враження, що македонці приїхали з думкою: головне не програти. А ми не змогли виграти.

Так, у другому таймі вони ненадовго перехопили ініціативу. Але в цілому македонці виправдали очікування, зробивши ставку на швидкий перехід з оборони в атаку. Мої шість офіційних ігор біля керма збірної? Давайте рахувати: в шести матчах здобуто три перемоги, дві поразки і нинішня нічия. Звичайно, хотілося б набрати більше очок. Але це чисто умовний спосіб», - цитує Хацкевича ru.uefa.com.