Коментувати матч «Динамо» – «Шахтар» будуть Володимир Звєров та Максим Калініченко

Динамо Київ 13 Жовтня, 14:54 891
Коментувати матч «Динамо» – «Шахтар» будуть Володимир Звєров та Максим Калініченко
16 жовтня на телеканалі «2+2» відбудеться грандіозний футбольний вечір. Перед матчем «Динамо» - «Шахтар» дивіться спецвипуск програми «Профутбол». Початок о 18:30.

О 18:30 - перед початком матчу «Динамо» - «Шахтар» - Ігор Циганик разом з експертами Едуардом Цихмейструком та Олегом Венглінським познайомлять телеглядачів з командами, їх турнірним шляхом. Ексклюзивна інформація від гравців, організаторів матчу, перших осіб клубів, вболівальників та фахівців футболу.

Розпочнеться боротьба двох принципових суперників «Динамо» - «Шахтар» о 19:00

Коментувати матч «Динамо» - «Шахтар» будуть – Володимир Звєров та Максим Калініченко.

Одразу після закінчення матчу дивіться другу частину програми «Профутбол». У післяматчевій студії будуть представлені думки тренерів і гравців, які очікуються у гостях в студії. Крім того, будуть використані нові та оригінальні візуальні рішення у трансляції матчу та ключових моментів гри.

Також у рамках футбольного вечора о 22:00 відбудеться прем'єра документального фільму «Профутбол 5 років». Фільм про найбільш пам'ятні моменти п'ятирічної історії популярного футбольно-аналітичного ток-шоу – як змінювалась студія програми та її ведучі, найяскравіші інтерв'ю та кумедні випадки.

Впевнений у перемозі Динамо? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB