Сергій Ковалець: «Динамівцям потрібен час, щоб зігратися»

Динамо Київ 29 Жовтня, 13:25 744
Сергій Ковалець: «Динамівцям потрібен час, щоб зігратися»
Наставник молодіжної збірної України прокоментував перемогу «Динамо» над «Іллічівцем».

- Я був на стадіоні і відчував атмосферу цієї гри. Скажу, що маріупольський колектив - хорошого рівня, в команді є футболісти зі збірних різного віку - юніорських, молодіжних, національних. «Іллічівець» по праву може боротися за путівку в Лігу Європи.

Це - організований ігровий ансамбль, який складають добре фізично готові виконавці. Відчувається політика Миколи Павлова, який робить акцент на дисципліну. В результаті азовці здатні створити проблеми будь-якому супернику - навіть фавориту.

«Динамо» це випробувало на собі. Тим більше що кияни грали через два дні на третій. Так, здобули впевнену перемогу над швейцарським «Туном», могло здатися, малою кров'ю, але команда витратила чимало сил. Як наслідок - тренерам довелося відновлювати підопічних і емоційно, і фізично.

Поєдинок у Києві виправдав очікування в плані інтриги. «Динамо» та «Іллічівець» мали можливість забити. Тому ж Шовковському довелося проявити свою майстерність, виручаючи команду після небезпечних випадів суперника. Але в підсумку дався взнаки вищий клас господарів: навіть у меншості вони зуміли організувати хорошу атаку, коли Олег Гусєв заробив пенальті і сам же його реалізував.

Шкода, що поєдинок не обійшовся без червоної картки. Гравець рівня Андрія Ярмоленка повинен впевненіше контролювати себе і ігрові моменти. Не сумніваюся, що він спокійно проаналізував ситуацію, зрозумів, що був не правий, і зробив висновки.

Як би то не було, «Динамо» продовжило переможну серію. Команда на підході до того, щоб знайти на свою гру. Футболісти створюють моменти, комбінують, але стабільною цілісності в грі і компактності в лініях ще немає. Цим скористався «Іллічівець», який організував пару швидких переходів з оборони в атаку.

Але прогрес у киян є. Зрозуміло, що команда хороша, в ній зібрані кваліфіковані футболісти, але їм потрібен час, щоб зігратися. Думаю, мета буде досягнута, адже чим вище клас гравців, тим швидше вони знаходять спільну мову на полі.