​Юрій Дячук-Ставицький: «Карпатам» можна дозаявляти новачків, розрахуємося з боргами до першого грудня»

Футбол України 13 Жовтня, 18:54 645
​Юрій Дячук-Ставицький: «Карпатам» можна дозаявляти новачків, розрахуємося з боргами до першого грудня»
Генеральний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький прокоментував рішення Федерації футболу України зняти з львівського клубу заборону на дозаявку новачків.
«Нам дозволили дозаявляти новачків, але з умовою, що ми розрахуємося з ще одним футболістом. Ми вже досягли з ним домовленості, тому проблем у цьому питанні немає. Так що з дозаявкою проблемою не буде, тим більше, що найближчим часом ми нікого не дозаявляєм. За цей час встигнемо погасити всі заборгованості. Термін у нас до першого грудня і я впевнений, що ми до цього терміну всі заборгованості закриємо, — розповів Юрій Дячук-Ставицький в бесіді з MatchDay.

У нас у Львові були представники Федерації, керівники УПЛ, приїжджав голова профспілки футболістів Ігор Гатауллін. Ми обговорювали з ними всі деталі, ніяких питань немає. Ми живемо з усіма в дружбі і ні з ким не сваримося. Провели днями акцію «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», в рамках якої відбувся матч пам'яті Андрія Гусіна. У нас все нормально, сподіваюся, так буде і далі», — зазначив функціонер.