Збірна України 13 Жовтня, 22:17 910
Українська молодіжка, програвши Франції, продовжує провалювати відбір до Євро-2017 | 19-27
Збірна України U-21 в рамках кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи 2017 року на виїзді зустрічалась зі своїми однолітками з Франції.

Гра завершилась перемогою «Ле Блю» із рахунком 2:0. Зуміли французи забити лише наприкінці зустрічі - спершу на 70 хвилині відзначився гравець «Монако» Лемар, а за 7 хвилин після прекрасної передачі Толіссо м'яч до свого рахунку записав півзахисник ПСЖ Рабйо.

Відтак молодіжна збірна України U-21 у відборі до Євро-2017 зазнає третьої поразки поспіль. До слова, у попередній грі наші співвітчизники поступилися ісландцям.

Відзначимо, що гру між французами та українцями жоден з українських каналів не транслював.