Віктор Леоненко: «Фоменка хтось попросив випустити Зінченка проти збірної Іспанії»

Збірна України 14 Жовтня, 14:01 3120
Віктор Леоненко: «Фоменка хтось попросив випустити Зінченка проти збірної Іспанії»
Головний «експерт» країни прокоментував вихід на заміну у матчі Україна - Іспанія на 87-й хвилині 18-річного Олександра Зінченка.

- Наш тренерський штаб збірної показав свій професійний підхід. Хотілося підібрати слово серйозніше, але не хочу нікого ображати. Коли людина десь грає і його задіюють, щоб він ніде більше не грав - це нонсенс. FIFA, UEFA і агенти борються за те, щоб у футболістів були комфортні умови. А ось тут зробили навпаки. Так не можна працювати.

- У чому тоді причина такої заміни? Рішення Фоменка або ненав'язливе прохання з боку випустити Зінченка?

- Я думаю, що якщо його дійсно хтось попросив, а так, швидше за все, і було, то це вже зовсім абсурд. Йому взагалі потрібно зібрати футболістів і провести з ними відверту бесіду. Але тренер зараз більше відмовки шукає. То сильний суперник, то слабкий. Скоро мокра погода буде винна. Якщо Фоменко дійсно підказали, то це пішак сидить, а не головний тренер.

Гру показали гідну. Я, наприклад, радий за збірну. Але я от подивився гру Польщі та Ірландії. Так там всі гравці б'ються. А у нас тільки Ротань, Ракицький, Шевчук і Федецький. А у поляків і ірландців всі гравці стараються. Я ніколи нікого не буду лаяти, якщо людина старається. А не робить послугу, як Ярмоленко, - цитує Леоненка sport.bigmir.net.