Скандали тижня. ТОП-5

Динамо Київ 29 Жовтня, 14:50 1494
Скандали тижня. ТОП-5
Коли інші спокійнісінько собі грали у футбол, оці герої тут накоїли бозна-що!

П’яте місце. Юнес Беланда

Ні, ну звичайно ж, ми чули усілякі там собі "Від "Динамо" залишилося лише ім’я", "Пінк Флойди" різні та іншу несинітницю. Але що б отак, у серці клубу, свій же гравець таке казав?! 

Ну зате нарешті зрозуміло, що саме його відволікає від професійних задач. Наприклад, обіграти "Волинь" та хоча б нічию із "Чорноморцем" зіграти, якого навіть "Людожерець", вибачте, "Лудогорець" обіграє. Чи Юнес розраховує на те, що в АПЛ будуть команди слабкіше "Іллічівця", якому ледве гол із пенальті закатали? І там, нарешті, він покаже свій клас?

Ніхто і не каже, що Україна це казковий рай, але ось так відверто принижувати клуб, футболку якого ти носиш... Ех, Беланда, Беланда.

Четверте місце. Видалення Ярмоленка

Ну як вам сказати... ось уявіть собі, що ви падаєте з вікна. Звичайно, таке краще не уявляти, але ось падаєте ви на песика, йому боляче, він скавчить, а володар песика подає на вас до суду. За що? За те, мабуть, що ви не зависли у повітрі.

Чесно, мені важко уявити, що Андрій Ярмоленко буде стрибати на когось навмисно. Бо злочин - це перш за все, намір. А ось його-то там і не було...

Третє місце. Побачити Францію та вмерти

Це точно, легше вмерти, аніж придбати квиток на сайті, який  для цього і існує. І ніякі технічні балачки тут не злітають! Скільки вміщує бажаючих стадіон "Олімпійський"? майже 100 тисяч, ну хай на сайті одночасно намагаються придбати квитки 200 тисяч - так що, сервер не витримує. Оновлюйте за вартість двох-трьох квитків - і нехай люди вже купують!

Але найприкріше тут те, що всі ми з вами знаємо, де у підсумку опиняться квитки і скільки вони будуть коштувати. Се ля ві, хай їй трясця.

Друге місце. "Титанік" потонув

О, ми тут тільки що про песика розповідали... так ось, знаєте, він таки не вижив, коли на нього впали зверху борги та тотальна байдужість нового володаря. Усе - був "Арсенал", і немає "Арсеналу". Галіна Бланка буль-буль.

А Ващук розповідає, що команда й досі тренується. Що ж, дехто на "Титаніку" слухав музику, коли вода вже заполонила собою усі нижні відсіки...

Перше місце. І Рибку з’їсти...

...і до калюжі сісти, як вчинило керівництво "Динамо", підписавши Іудушку із Донецькіафа. І як тепер спілкуватися із гравцем, який присягався на вірність фанам "Шахтаря". Бідолашний Дарвін! Крутиться собі там десь у земельці... і гадає - ну як, як так вийшло, що Рибка перетворилася на крота, а потім стала...

Людиною? Скоріше, Факменом. І тут не те що Дарвін, тут уся медицина безсила. На жаль, Рибку ніхто не зловив, і вона прибилася до нашого берегу... і зовсім не свіжа.

ГРАН-ПРІ! Ганьба у Харкові

А як ще назвати напад "Беркуту", який виривав у вболівальників офіційні символи клубу. Червоно-чорні прапори такими і є. Звичайно ж, фани "Карпат" зберегли символи і не здалися без бою, але чим вони там собі, у "Металісті", думають? Я маю на увазі керівництво стадіону.

Олесь Великий, 1927