​В'ячеслав Колосков: «Ніхто з суперників у плей-офф не повинен стати проблемою для українців»

Світовий футбол 14 Жовтня, 19:26 814
​В'ячеслав Колосков: «Ніхто з суперників у плей-офф не повинен стати проблемою для українців»
Почесний президент РФС В'ячеслав Колосков - про шанси української збірної у плей-офф та слова нападника збірної Швеції Залатана Ібрагімовича про те, що Євро-2016 без його участі немислиме.
«Амбіції Златана Ібрагімовича давно не відповідають рівню гри, який він показує. Ібрагімович вже не той, що був кілька років тому, коли його вважали кандидатом на звання кращого футболіста Європи. Зараз він не здатен вирішувати результат матчів поодинці. Сам Ібрагімович з цим навряд чи погодиться, але для суперників це очевидно.
«Бачив команди, які розіграють чотири путівки на Євро-2016. Україна – головний фаворит цієї вісімки. Українська команда виглядає добре організованим і збалансованим колективом. Всі можливі суперники по стиках по плечу підопічним Михайла Фоменка.

Я бачив у справі збірні Норвегії та Швеції і нічого особливого сказати про них не можу. Серед інших можливих суперників виділяти нікого не став би. Ніхто з них не повинен стати проблемою для українців», — сказав Колосков в бесіді з кореспондентом «Чемпионату» Іваном Ковальовим.

Останні чотири путівки до Франції розіграють Боснія і Герцеговина, Україна, Ірландія, Словенія, Угорщина, Швеція, Норвегія і Данія.