Едуардо: «Матчі з «Динамо» та «Мальме» стануть головними в сезоні»

Футбол України 14 Жовтня, 21:32 379
Едуардо: «Матчі з «Динамо» та «Мальме» стануть головними в сезоні»
Нападник «гірників» в інтерв'ю офіційному сайту – про майбутню зустріч зі столичним клубом.

– Едуардо, ти провів багато матчів за «Динамо». Які враження залишилися від них?

– У першу чергу я б відзначив, що це великий клуб, як і «Шахтар». В Україні цього століття на загальному тлі помітно виділяються тільки «гірники» й «Динамо». Ми завжди дуже ретельно готуємося до матчів з киянами, прирівнюючи їх до ігор Ліги чемпіонів. На жаль, нам не вдається зустрічатися з ними частіше протягом року. Тому тих трьох-чотирьох ігор у ході сезону, коли ми можемо протистояти один одному, чекаємо з нетерпінням.

– «Динамо» в нинішньому чемпіонаті не програло жодного матчу і пропустило лише два м'ячі. Річ у сильній захисній лінії киян?
– Два м'ячі кияни пропустили в чемпіонаті. Одначе не факт, що проти «Шахтаря» повториться та ж сама історія. Ми – сильна команда, яка може забивати суперникам будь-якого рівня, в тому числі й «Динамо»: згадайте матч за Суперкубок! У ньому для столичного клубу все скінчилося нерайдужно. Упевнений, зараз можна все повторити з такою ж точністю.

– Після гри з «Динамо» на «Шахтар» чекає протистояння з «Мальме» в Лізі чемпіонів. Психологічно який матч важливіший?
– Про мотивацію навіть не варто говорити! Для «Шахтаря» майбутні поєдинки з «Динамо» і «Мальме» стануть головними матчами цього сезону. Тому ми маємо бути максимально сконцентрованими – тільки це нам може допомогти.

– Теоретично киян влаштує і нічия в цій зустрічі. Чи готові до того, що підопічні Сергія Реброва витягатимуть вас на свою половину поля і відповідатимуть контратаками?
– Важко передбачити, як діятиме суперник, можуть бути й сюрпризи. Та все, що стосується тактики і стилю гри «Динамо», стане зрозумілим уже від перших хвилин матчу. Для нас головне – перемогти, нічия буде негативним результатом для «Шахтаря».