Олександр Ярославський: «Для мого повернення в Україні має настати мир»

Футбол України 15 Жовтня, 19:16 1624
Олександр Ярославський: «Для мого повернення в Україні має настати мир»
Відомий волонтер і колишній капітан ФК «Металіст» Олександр Горяїнов обговорив з екс-президентом футбольного клубу Олександром Ярославським перспективи його участі в майбутньому команди.

Зустріч, в якій також взяв участь генеральний директор (2008-2013) ФК «Металіст» Сергій Волик, відбулася 15 жовтня на відкритті Міжнародного форуму «Агропорт» в Харкові, повідомляє «Спортивний Дозор».

За словами Горяїнова всі пам'ятають часи, коли завдання ставив президент клубу DCН.

«Сподіваюся, вони не зовсім канули в Лету, бо, порівняно з тим періодом, для клубу сьогодні, м'яко кажучи, не найблагополучніший час», — заявив голкіпер.


Обговорюючи можливість повернення в український футбол, Ярославський заявив, що обов'язковою умовою є припинення військових дій на сході країни.

«У першу чергу, в Україні має настати мир. Ми ж знаємо, що гроші люблять тишу. Те, що ми цікаві для всього світу, я маю на увазі Україну з її чорноземами, зручним розташуванням у центрі Європи і потенційно дуже зручною інфраструктурою — аксіома. У нас є куди прикласти не один мільйон доларів, необхідно просто створити умови для інвесторів і тоді, повірте мені, що від них відбою не буде», — переконаний Ярославський. За його словами, це стосується і тієї трагічної ситуації, в яку потрапив «Металіст».

У свою чергу, Олександр Горяїнов пов'язує майбутнє Харкова та України зі здоровим підростаючим поколінням.

«Древні казали: «В здоровому тілі — здоровий дух». Чим більше держава буде вкладати в здоров'я нації, тим оптимістичніше буде виглядати майбутнє наших дітей», — впевнений спортсмен.