Вісенте Гомес: «Найголовніше, що гравці готові працювати зі стартового свистка і до останньої хвилини»

Динамо Київ 15 Жовтня, 21:07 583
Вісенте Гомес: «Найголовніше, що гравці готові працювати зі стартового свистка і до останньої хвилини»
​Старший тренер «Динамо» (U-21) підвів підсумок перемозі своєї команди у принциповому матчі з донецьким «Шахтарем» (2:0).

- Частково я задоволений грою, так як у певні відрізки матчу команда виглядала непогано. Це стосується володіння м'ячем і створення гольових моментів. Думаю, що місцями ми навіть непогано пресингували.

- У першому таймі «Динамо» більше працювало на половині поля «Шахтаря». Це пов'язано з установкою на гру?

- «Шахтар» - це дуже сильна команда, тому ми розуміли, що нам потрібно добре пресингувати, добре захищатися, створювати гольові моменти і тримати високий пресинг. Відповідно в першому таймі намагалися більше часу проводити на їхній половині поля. У другому таймі у нас місцями дещо не виходило, але ми змогли запобігти переломному моменту і продовжити динаміку першої половини зустрічі. Проти таких сильних команд, як «Шахтар», важко постійно володіти м'ячем на чужій половині поля.

- Голи в кінці кожного тайму – це установка? Або просто вдалося розхитати оборону «Шахтаря» саме у ці періоди?

- Найголовніше, що гравці готові працювати зі стартового свистка і до останньої хвилини. Це порадувало мене найбільше.

- З персоналій виділялися Мякушко та Макаренко. Як оціните їхню гру?

- Це логічно, оскільки вони є гравцями першої команди. Коли вони вступають в гру, відразу видно, який у них рівень. Ті ігрові хвилини, які вони сьогодні отримали, дуже важливі для того, щоб вони набрали необхідні кондиції для виконання завдань і вимог першої команди.

- Оцініть гру Циганкова і Михайличенка.

- Вважаю, що цим молодим гравцям потрібен певний ігровий час, певний ігровий ритм. Також необхідно враховувати, що вони приїхали зі збірної, де кожен із них зіграв по одному матчу. Звичайно, позначилася втома. Також потрібно враховувати, що у вівторок їм ще грати матч у Юнацькій лізі УЄФА. Тому я вирішив розподілити між ними ігрові хвилини таким чином. Можу сказати, що я задоволений кожною своєю заміною. Циганков у цьому плані жодним чином не випадав. Найважливіше, що наші гравці не травмувалися.

- Найнебезпечніші моменти «Шахтар» створив у другому таймі. З чим це пов'язано?

- Як я вже зазначав, «Шахтар» - дуже сильна команда з хорошими гравцями, яка може створювати небезпечні моменти. Можливо, у нас і були певні розриви в обороні, але, тим не менш, треба розуміти, що у такого суперника, як «Шахтар», будуть свої шанси для взяття воріт.