​Англія тимчасово відмовилася від підтримки президента УЄФА

Світовий футбол 16 Жовтня, 17:19 413
​Англія тимчасово відмовилася від підтримки президента УЄФА
Футбольна асоціація Англії тимчасово відмовилася від підтримки президента УЄФА Мішеля Платіні на виборах глави ФІФА.

Асоціація спочатку висловила йому підтримку, але змінила своє рішення після «нових фактів», пов'язаних з діяльністю Платіні.

Француз підозрюється в незаконному отриманні 2 мільйонів швейцарських франків від нинішнього президента ФІФА Зеппа Блаттера за роботу з 1999 по 2002 рік.

«FA бажає панові Платіні удачі в боротьбі за очищення свого імені та не має наміру втручатися в цей процес. Як би то не було, на засіданні УЄФА в четвер від адвокатів Платіні ми з'ясували кілька нових фактів. Нас попросили тримати інформацію в секреті, тому ми поки не можемо сказати нічого конкретного. Керівництво FA прийняло рішення припинити підтримку Платіні на виборах глави ФІФА до закінчення судового процесу і твердження про його невинність», - йдеться у заяві.

Крім Платіні, у виборах президента ФІФА, намічених на 26 лютого, мають намір взяти участь президент Азіатської конфедерації футболу, принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн, колишній футболіст збірної Бразилії та екс-наставник «ЦСКА» Зіко, колишній капітан і головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона, екс-глава Корейської футбольної асоціації Чон Мон Чжун, президент Футбольної асоціації Ліберії Муса Біліті, екс-гравець збірної Нігерії Сьогун Одегамбі, нігерійський бізнесмен Орджі Калу, - інформує СЭ.