​Ігор Суркіс: «Не буває команд, які не програють»

Динамо Київ 16 Жовтня, 21:58 2717
​Ігор Суркіс: «Не буває команд, які не програють»
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс був засмучений після поразки з «Шахтарем», але закликав не робити з цього трагедію.

- Новий контракт Ярмоленка означає, що він залишиться ще на сезон, чи все ж піде в міжсезоння?

- Ми підписали повноцінний контракт на 5 років. Ярмоленко – футболіст, який потрібен київському «Динамо». Звісно, він хоче грати в більш сильному чемпіонаті, і я це підтверджую. Правильно він каже, він не хоче чекати на такі ігри по два-три місяці, як з «Шахтарем» або ЛЧ. Він вважає, що переріс цей чемпіонат. Але сьогодні ми повинні диктувати умови, виховавши Ярмоленка. З тими клубами, які хочуть його придбати, ми готові цивілізовано сідати за стіл перемовин. У це трансферне вікно, наступне, через рік – не знаю, коли прийде нормальна, хороша пропозиція по такому гравцеві, як Ярмоленко. Він заслуговує грати у найвидатнішому клубі Європи. Ми хотіли б, щоб ця пропозиція була цивілізованою, щоб нам не диктували на ланцюжку трансферного вікна, що там щось написано – продайте Ярмоленка. Ярмоленко дуже адекватний, освічений хлопець, все розуміє, ми про все з ним домовились.

Я дуже щасливий, що такий футболіст поки продовжує грати в київському «Динамо». Я думаю, він принесе нам ще багато користі. Не можна за одним матчем судити. Вдалося чи не вдалося, програли чи не програли - життя продовжується. Це футбол, ми півтора року нікому не програвали, сьогодні це сталося. Зробимо висновки, підемо далі.

- Мали розмову у роздягальні?

- Просто сказав, що не буває команд, які не програють. Треба привести себе до ладу, зробити серйозні висновки з цієї поразки та готуватися на «Челсі». На цьому сезон не завершується. Ми програли лише одну з ігор, як могли програти будь-якій іншій команді. Обговорювати нема чого, у всіх компонентах «Шахтар» сьогодні був сильнішим. Рахунок закономірний. Треба робити висновки та рухатися далі.

- Ви сильно засмутилися?

- Давно так не програвали, а сьогодні програли. Треба зібратися, це ж футбол. Сьогодні програли, завтра треба прагнути перемогти. Трагедії з цього робити не треба. «Шахтар» також був мотивований та хотів перемогти, щоб реабілітуватися за поразки «Реалу» та ПСЖ. Ці поразки були не менш болісними, ніж сьогоднішня наша поразка. Однакова кількість очок, все починаємо з початку. Але треба зробити відповідні висновки, бо так грати у футбол, тим більше з такою командою, не можна, - сказав Суркіс в ефірі телеканалу «2+2».