Коньков: УПЛ покинула «Арсенал» напризволяще

Динамо Київ 29 Жовтня, 16:51 1150
Коньков: УПЛ покинула «Арсенал» напризволяще
Голова ФФУ прокоментував крах «Арсеналу»

«Це дуже неприємна новина», - передає слова Анатолія Конькова прес-служба федерації.  «Я очікував, що такий результат найбільш імовірний, аналіз підказував таку можливість. Є ряд причин, з яких таке сталося з «Арсеналом».

«Перша, і, швидше за все, найважливіша - відсутність бажання Прем'єр-ліги брати участь в обговоренні питання про киян, до речі, так само було і з «Кривбасом». Необхідно було щодня займатися пошуком шляхів виходу зі сформованої ситуації. Але цим займалися лише ми.

Я, як президент ФФУ, день у день працюю над тим, щоб створити максимально комфортні умови для розвитку футболу в країні і впевнено заявляю, що ФФУ зробила максимум для того, щоб допомогти у свій час «Кривбасу», а нині - «Арсеналу».

Просто так клуби не пропадають, і « Арсенал » - не виняток. Все це підготовлено певною групою людей, робота яких спрямована на руйнування національного футболу. Сенс? Їм видніше. Зрозумійте, що кілька досвідчених людей, заможних бізнесменів, які не можуть вирішити, кому ж належить клуб - не казка. Це правда. А найстрашніше, що Ліга, як орган, що відповідає за цю роботу, мовчить. Мовчить не тільки в пресі, а в принципі.

Розумію, що зараз говорити про те, що треба було зробити або можна було, не варто. Скажу лише одне: кожен день, поки я президент Національної федерації, наша структура буде працювати тільки на благо футболу, а інтереси ФФУ будуть знаходитися виключно в одній площині - престижу держави, розвитку футболу і здоров'я нації», - завершує пан Коньков.