Ігор Суркіс: «Я не побачив на полі команди...»

Динамо Київ 17 Жовтня, 01:03 2034
Ігор Суркіс: «Я не побачив на полі команди...»
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс після поразки від «Шахтаря» відповів на питання журналістів.

- Ігоре Михайловичу, спасибі, що не проігнорували наше прохання прокоментувати результат такого невдалого матчу.

- Легко приходити і розповідати, коли твоя команда виграє. Потрібно знаходити в собі сили і мужність і після таких поразок. Дякувати мені не треба - журналісти для цього і працюють, щоб висвітлювати подібні події.

- Як можете описати те, що трапилося? З чим ви можете порівняти цей результат?

- Це схоже на футбол. Сьогодні ми програли, адже «Шахтар» був сильнішим у всіх компонентах - це потрібно визнати. Не можна все списувати на суддівські помилки. Ми не допрацювали, не виконали те, що на установці говорив головний тренер. Я вперше за півтора року, які з командою працює Ребров, не побачив на полі команди: не було єдиного колективу, котрий хотів добитися результату, кожен грав сам за себе.

- Подібні матчі ви вже бачили?

- Я можу цю зустріч порівняти з тією, коли ми «Шахтар» обіграли 3:0. Нічого страшного не сталося, весь чемпіонат попереду. Найголовніше, щоб команда і тренерський штаб зробили відповідні висновки, які підуть на користь.

- Сьогодні є привід, щоб вас привітати: Андрій Ярмоленко підписав новий контракт з «Динамо». Це означає, що він залишається в клубі на довгі роки?

- З Андрієм було не важко домовитися. Він чудово розуміє, що на його перехід ніхто не зможе вплинути з боку, тільки клуб. Все повинно статися цивілізовано, через переговори про все домовлятися, адже ми купуємо футболістів саме таким способом. Я жодною мірою не буду перешкоджати його переходу, і я йому про це сказав. Якщо раніше ми говорили тільки про топ-клуби, але від них не було пропозицій, то тепер я готовий відпустити його в будь-яку команду, яка влаштовує самого Андрія, якщо він прийме таке рішення. Я йому про це говорив - три сторони повинні бути задоволені: клуби і сам Андрій, який багато років грає в «Динамо» і заслужив права перейти в сильний європейський чемпіонат, якщо він цього хоче. Коли буде пропозиція: в це трансферне вікно, влітку або через рік, тоді ми його розглянемо. Але сьогодні Ярмоленко - гравець київського «Динамо». Андрій - професіонал, тому, повірте, буде грати з мотивацією за «Динамо» до тих пір, поки не надійде гідна пропозиція.

- У яку суму ви оцінюєте гідну пропозицію по Ярмоленку?

- Я не хочу зараз говорити про цифри. Головне, щоб цей європейський клуб влаштовував самого Ярмоленка, а по грошах ми домовимося.

- «Динамо» дійсно цікавиться Олександром Зінченком з «Уфи»?

- Ми ніколи не виявляли до нього ніякого інтересу, ніколи не намагалися його придбати і не будемо цього робити. Запевнюю вас! Я не розумію, чому на адресу нашого клубу звучали такі звинувачення з боку донецького «Шахтаря». Здогадуюся, що «гірникам» перед відповідальними іграми завжди потрібен скандал. Сонце не так сильно зараз світить, щоб Палкіну напекло в голову. Я вважаю неприпустимим говорити такі речі на адресу своїх колег.

Якби ми цікавилися Зінченко, то ми б не просили головного тренера збірної поставити цього молодого хлопця на пару хвилин в дуже важливій грі проти Іспанії. Ми не менше за Палкіна переживаємо за збірну України, у складі якої всі ці роки виступає безліч наших гравців. Ще раз підкреслю: ми ніколи не цікавилися Зінченком!