Мирослав Ступар: «Усі картки, видані Абдулою, були справедливими»

Динамо Київ 17 Жовтня, 14:33 538
Мирослав Ступар: «Усі картки, видані Абдулою, були справедливими»
Екс-арбітр ФІФА, коментуючи суддівство в українському «класико», відзначив, що дербі вийшло не особливо складним для рефері.
«Для арбітра такі матчі завжди з підвищеним ризиком. Не всі справляються на такому рівні. Але цього разу вся бригада відпрацювала відмінно. Звичайно, в цьому випадку на руку рефері була і погана гра «Динамо». Показовим став момент на третій хвилині, коли Тейшейра отримав жовту картку за відмашку. Відразу стало ясно, що арбітр буде принциповим. Якщо говорити про всі картки, видані Абдулою, вони були справедливими. Хіба що наприкінці першого тайму можна було карати Ракицького, який збивав Мораєса. Але Ярослав свою картку все одно знайшов, коли сфолив на Юнесі Беланда», - цитують Ступара «Вести».

«Цікавий був епізод, коли Тейшейра забивав другий м'яч. Бив Марлос і тоді рукою зіграв Даніло Сілва, а м'яч же летів у площину воріт. Цікаво, як би було, не забий Алекс. Але це все з розряду теорії. Є думка, що динамівцю треба було давати картку. Але цим голом «Динамо» і так було достатньо покаране. Попередження було б занадто формальним».