Кубки УЄФА приїхали до Києва!

Футбол України 17 Жовтня, 21:17 1958
Кубки УЄФА приїхали до Києва!
Сьогодні в Києві відбулася історична подія для всіх шанувальників європейського футболу – відкриття експозиції з двома головними клубними трофеями під егідою УЄФА.

Вперше в історії України вболівальники зможуть на власні очі побачити та сфотографуватися з двома головними футбольними кубками Старої Європи – Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА.


В першу чергу, як це зазвичай і буває, трофеї презентували для представників мас-медіа та футбольного бомонду. Серед останніх на відкритті були присутні тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець, тренер ФК «Шахтар» Мірча Луческу разом із капітаном гірників Даріо Срною та генеральним директором Сергієм Палкіним. Також захід відвідав президент ФК «Олімпік» Владислав Гельзін та виконавчий директор ФФУ Володимир Генінсон.

На правах організаторів заходу, абсолютну більшість глядачів в залі складали працівники телеканалів «Футбол 1/2» на чолі зі своїм директором – Олександром Денисовим.

Головна мета заходу, як зазначають організатори – об’єднати мешканців всіх регіонів України навколо позитивного символу перемоги та заслуженого успіху.

Кубки Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА будуть експонуватися включно до 20:00 20-го жовтня на Троїцькій площі. Вхід безкоштовний.

Фотозвіт зустрічі - http://1927.kiev.ua/media/album?aid=211