Михайло Фоменко: «Краще було б зіграти перший матч зі Словенією на виїзді»

Збірна України 18 Жовтня, 14:24 1527
Михайло Фоменко: «Краще було б зіграти перший матч зі Словенією на виїзді»
Головний тренер України прокоментував підсумки жеребкування раунду плей-офф Євро-2016.

«Природно, зараз ми почнемо збір інформації про збірну Словенії. До цього спеціально команду не вивчали. Чекали-чекали жеребкування, і ось дочекалися. Попереду місяць, і тепер почнемо цілеспрямовану підготовку до плей-офф. Я перед жеребкуванням не думав про те, хто нам може випасти в плей-офф. Чекав будь-якого суперника», - зазначив Михайло Фоменко.

«Реванш у Словенії? Напевно, про це можна було б говорити, якби зараз у збірній грали ці ж хлопці. А так команда і склад збірної змінилися. Тим не менш, природно, упівсили ніхто грати не буде, підготовка буде серйозна. Яка ще може бути мотивація, якщо на кону Євро? Думаю, в цьому плані проблем не буде. Спочатку вивчимо Словенію, а потім будемо говорити про силу суперника».

«Звичайно, краще було б зіграти перший матч на виїзді, але нічого не змінимо. Був досвід першого домашнього матчу з Францією, його теж врахуємо при підготовці. У Києві чи Львові приймемо Словенію? Рішення прийме виконком, керівники ФФУ. Є багато нюансів. Але в обох містах підтримка буде божевільна. Якщо судити за статистикою, то у Львові у нас було більше вдалих матчів», - сказав наставник збірної України у коментарі для MatchDay.